فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مدیریت و سیاست: فرمان امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر (متن نهج البلاغه با اضافات تحف العقول)


سیاست در کلام و سیره امیرمومنان - 2

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
سال نشر: 1388
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 140
وزن(گرم): 190
تاریخ ثبت: یکشنبه 17 مرداد 1395
کد : 44763
تعداد بازدید: 42
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

27000 ریال
24300 ریال
معرفی کتاب
دورانِ حکومتِ پنج ساله امیرمؤمنان علی(ع) از مقاطعِ درخشان تاریخ بشری است که جنبه‏ های مختلفِ مدیریتِ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی را به نمایش گذاشت.
این شیوه حکومت و مدیریت - که برگرفته از قرآن و سیره رسول گرامی اسلام(ع) است - بی ‏تردید برای اکنون و نیز همیشه تاریخ، درس‏ آموز و زندگی ‏ساز است.
نمایی از این نوع مدیریتِ عینی و محسوس که به صورت مکتوب برای ما به یادگار مانده، در عهدنامه مالک‏ اشتر توسط آن حضرت به تصویر کشیده شده است.

این اثر، شکل کاملِ عهدنامه را در نهج‏ البلاغه و تحف‏ العقول آورده و سپس با ترجمه و دسته‏ بندی آن، برای مطالعه فارسی‏ زبانان آماده ساخته است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!