فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

پشت فرمان با مامانناشر کتاب : هرمس
نوع جلد: شومیز
قطع: جیبی
سال نشر: 1393
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 198
وزن(گرم): 125
تاریخ ثبت: یکشنبه 28 شهریور 1395
تاریخ ویرایش: شنبه 22 آبان 1395
کد : 45969
تعداد بازدید: 37
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

35000 ریال
معرفی کتاب
نویسنده ماجراهای رانندگی کردن زنانِ خانواده و خودش را با زبان طنز روایت می کند. ماجراها در دهه ی پنجاه و در دانمارک اتفاق می افتند.

گزیده کتاب
- روز بعد آقای مورگنسن خودش نیامد و پسرش را فرستاد. او یک مرد جوان خوش تیپ و برنزه بود و بابا پیشنهاد داد که دوشیزه لیلیه کویست سورنسن هم با آنها همراهی کند. مامان این پیشنهاد را رد کرد. به جای آن بابا اجازه گرفت که سگمان، تور، روی صندلی عقب ماشین دراز بکشد. درست نمی دانم بابا به چی فکر می کرد. (ص 10)

محصولات مرتبط
مثل ماه می شوم
مثل ماه می شوم
سال نشر: 1395
150000 ریال

مثل ماه می شوم
مثل ماه می شوم
سال نشر: 1395
250000 ریال

مامان می خوام ورزش کنم (رحلی)
مامان می خوام ورزش کنم (رحلی)
سال نشر: 1392

مامان می خوام بخوابم (رحلی)
مامان می خوام بخوابم (رحلی)
سال نشر: 1391مترجم
مهرداد بازیاری
مهرداد بازیاری (متولد ۱۳۴۰ شیراز) مترجم و پژوهشگر است. عمدهٔ شهرت وی بدلیل ترجمهٔ آثار یوستین گردر است. وی از سال ۱۳۷۳ خورشیدی تا به امروز به طور جدی به کار ترجمه پرداخته است. تحصیلات متوسطه را در شیراز به پایان رساند و سپس جهت ادامه تحصیل راهی اروپا شد. و در دانمارک موفق به اخذ مدرک مهندسی ساختمان و کارشناسی ارشد صنایع از دانشگاه آلبورگ شد. طی بیش از ده سال اقامت در کشورهای اسکاندیناوی به فعالیتهای فرهنگی از جمله ترجمه روی آورد. آشنایی با زبان و فرهنگ خاص شمال اروپا باعث شد که ترجمه را با …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!