فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

صیدیه


دوا و درمان در روزگاران کهن 36

تصحیح و تعلیق کتاب: میرهاشم محدث
ناشر کتاب : سفیر اردهال
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 550
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 306
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 26 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 26 اسفند 1395
کد : 51999
تعداد بازدید: 15
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
معرفی کتاب
کتاب «صیدیه»، منبع ارزشمندی در احکام شکار و صید و کشتار حیوانات است که مؤلف، آن را به دستور «سلطان ابراهیم قطب شاه»، بر اساس احکام شیعی به نگارش درآورده است. مطالب کتاب در دو قسمت تنظیم شده که قسمت اوّل دربارة آداب و شرایط شکار و حلال و حرام جانواران است و قسمت دوم به جانورشناسی اختصاص یافته است. این کتاب در قرن دهم هجری، به زبان فارسی و در هندوستان نوشته شده است. مؤلف کتاب، «سید حسین بن روح الله حسینی طبسی» است که از خفقان فکری صفویان به دربار «ابراهیم قطب شاه» در هند پناه برده است.

تصحیح و تعلیق کتاب
میرهاشم محدث
هنوز کسانی در ایران هستند که با شور و عشق، عمرشان را صرف تصحیح متونی می کنند که از پدران ما به یادگار مانده است. اما متأسفانه آنان به فراموشی سپرده شده و در گوشه کتابخانه ها نگهداری می شوند. این آثار شناسنامه و هویت ملت ما است و با چاپ هر کدام از آنها ستون ها و پایه های تمدن ایرانی و اسلامی استوارتر می شود. استاد میرهاشم محدث یکی ازکسانی است که ۳۰ سال از عمر گرانبهای خود را فقط و فقط صرف تصحیح متون کرده و در این راه، با تصحیح متون پراهمیت تاریخی، به فرهنگ جامعه خود خدمت کرده است. میرهاشم محدث در …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!