فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

گفت و گوی معلم و فیلسوفنوع جلد: شومیز
قطع: پالتویی
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 104
تاریخ ثبت: شنبه 28 اسفند 1395
کد : 52017
تعداد بازدید: 36
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
معرفی کتاب
گفت وگوهایی میان یک معلم و فیلسوف است که جنبه های گوناگونی را در برگرفته است.

گزیده کتاب
در هر سخن ساده معلم، لایه های نامحسوسی نهفته است، انگار در هر کدام فیلسوفی به بحث می پردازد. کتاب شامل شش گفت و گو با موضوعات: «چرا فلسفه؟»، «فلسفه و فیلسوفان»، «نظر و عمل»، «فلسفه و تعلیم و تربیت»، «چرا و چگونه تحلیل کنیم؟» و «تعلیم و تربیت: بومی یا جهانی؟». در «چرا فلسفه؟» معلم می پرسد: «چرا مسئله را پیچیده می کنید؟ من معلمم، می روم سرکلاس و درس گفتن را آغاز می کنم، به همین سادگی» و فیلسوف پاسخ می دهد: «درهمین قدم اول، سقراط را رو در روی خود می بینی چرا درس را با گفتن آغاز می کنی نه با پرسیدن».


مولف
خسرو باقری
دکتر خسرو باقری (زاده ۱۳۳۶ تهران) استاد دانشگاه تهران است. زمینه های تخصص وی فلسفه آموزش و پرورش، فلسفه شناخت و روان و تربیت دینی است.دکتر خسرو باقری، استاد دانشگاه تهران، درجه دکتری در فلسفه تعلیم و تربیت را از دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا دریافت کرد. دوره کارشناسی را در دانشگاه علامه و ارشد را در دانشگاه تربیت مدرس به اتمام رساند و هم اکنون در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران مشغول تدریس است. دکتر خسرو باقری در فلسفه روانشناسی به بررسی پیش فرض های مکتب های روانشناسی پرداخته …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!