فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دایره المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیسمناشر کتاب : سایان
نوع جلد: گالینگور
قطع: رحلی
زبان کتاب: فارسی
سال نشر: 1393
شمارگان: 5000
چاپ جاری: 4
تعداد صفحات: 296
وزن(گرم): 1435
شابک:
978-600-92341-1-0
تاریخ ثبت: دوشنبه 16 بهمن 1391
تاریخ ویرایش: جمعه 12 تیر 1394
کد : 12241
تعداد بازدید: 4762
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
98300033006992

350000 ریال
315000 ریال
معرفی کتاب
کتاب پیش رو دایره المعارف مصوری همراه با توضیحات کامل از سیر تاریخی یهودیت و پیدایش صهیونیسم می باشد و شاید مهمترین خصوصیت این کتاب همین مصور بودن آن است که به شکل زیبایی وقایع تاریخی را با تصاویر مختلف آن برای درک بهتر خواننده به نمایش گذاشته است.

صهیونیسم به عنوان یک مکتب، ایدئولوژی، دین یا هر اسم و ایسم دیگری که باشد، بدون تردید یکی از جنجال برانگیزترین اموری است که تاریخ بشر به خود دیده است. هم دوستان، هواداران و پیروانش را به خود مشغول کرده، هم دامنگیر افراد و جماعت های دیگر شده است. عده ای ریشه های آن را در تاریخ های دور و دراز می جویند و پاره ای آن را امری مستحدث و نوپیدا بر می شمارند. برخی آن را ضرورتی تاریخی قلمداد می کنند و بعضی آن را جعل ناموزون و غدۀ سرطانی به شمار می آورند. خود آن نیز از یک سو چنگال تعلق به خاک، زمین و جغرافیا دوخته است و از سویی ادعا می کند که به سوی هفت آسمان بال گشوده و امت برگزیدۀ خداوند و دربردارندۀ روح ممتاز اوست. از یک سو برای عده ای از سرگردان های تاریخ و جماعت های پراکنده، منادی صلح، صفا و بازگشت به روزهای خوش گذشته است و از سوی دیگر برای دستۀ دیگری از انسان ها، حامل پیام مرگ، نابودی، آوارگی، سرگردانی، خانه به دوشی و ویلانی است.

محصولات مرتبط
دایره المعارف مصور تاریخ جنگ و جنگ افزار
دایره المعارف مصور تاریخ جنگ و جنگ افزار
سال نشر: 1394
540000 ریال

دایره المعارف مصور تاریخ پرواز
دایره المعارف مصور تاریخ پرواز
سال نشر: 1394
370000 ریال

دایره المعارف مصور تاریخ مافیا
دایره المعارف مصور تاریخ مافیا
سال نشر: 1393

دایره المعارف مصور تاریخ جنگ ایران و عراق
دایره المعارف مصور تاریخ جنگ ایران و عراق
سال نشر: 1393
720000 ریال

دایره المعارف مصور تاریخ فلسطین
دایره المعارف مصور تاریخ فلسطین
سال نشر: 1393
350000 ریالناشر کتاب

اخبار کتاب
بررسی دین یهود از پیدایش تا صهیونیست : مدیر تولید گروه سایان تولید «دایره‌المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیست» را نتیجه کاری گروهی می‌داند که به بررسی دین یهود از پیدایش تا منجر شدن به صهیونیست می پردازد. حامد کفاش اظهار کرد: چاپ سوم کتاب دایره‌المعارف مصور «تاریخ یهودیت و صهیونیست» به  بررسی مستند و مصور دین یهود از آغاز تا پیدایش صهیونیست و جنبش‌های ضد صهیونیست می پردازد.وی افزود: این دایرة المعارف به صورت کاری گروهی ارایه و در سال جاری نیز کتاب به عنوان برنده جشنواره مقاومت سال …
نظرات
ابراهیم:
1394/2/20
خانه یکی از اقوام دیدم و چند ساعتی با این کتاب حال کردم .... کتاب خوبیه حتما تهیه میکنم
ام.ای.ق:
1394/4/22
کتاب خوب و جالبیه
اگ فایل pdf آن به اشتراک گذاشته شود عالی میشود.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!