فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دایرة المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیسم

ناشر کتاب : سایان
نوع جلد: گالینگور
قطع: رحلی
زبان کتاب: فارسی
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 296
وزن(گرم): 1435
شابک:
978-600-92341-1-0
تاریخ ثبت: دوشنبه 16 بهمن 1391
تاریخ ویرایش: شنبه 3 خرداد 1393
کد : 12241
تعداد بازدید: 3924
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
98300033006992

350000 ریال
315000 ریال
گزیده کتاب
کتاب پیش رو دایره المعارف مصوری همراه با توضیحات کامل از سیر تاریخی یهودیت و پیدایش صهیونیسم می باشد و شاید مهمترین خصوصیت این کتاب همین مصور بودن آن است که به شکل زیبایی وقایع تاریخی را با تصاویر مختلف آن برای درک بهتر خواننده به نمایش گذاشته است.
صهیونیسم به عنوان یک مکتب، ایدئولوژی، دین یا هر اسم و ایسم دیگری که باشد، بدون تردید یکی از جنجال برانگیزترین اموری است که تاریخ بشر به خود دیده است. هم دوستان، هواداران و پیروانش را به خود مشغول کرده، هم دامنگیر افراد و جماعت های دیگر شده است.

عده ای ریشه های آن را در تاریخ های دور و دراز می جویند و پاره ای آن را امری مستحدث و نوپیدا بر می شمارند. برخی آن را ضرورتی تاریخی قلمداد می کنند و بعضی آن را جعل ناموزون و غدۀ سرطانی به شمار می آورند.

خود آن نیز از یک سو چنگال تعلق به خاک، زمین و جغرافیا دوخته است و از سویی ادعا می کند که به سوی هفت آسمان بال گشوده و امت برگزیدۀ خداوند و دربردارندۀ روح ممتاز اوست.

از یک سو برای عده ای از سرگردان های تاریخ و جماعت های پراکنده، منادی صلح، صفا و بازگشت به روزهای خوش گذشته است و از سوی دیگر برای دستۀ دیگری از انسان ها، حامل پیام مرگ، نابودی، آوارگی، سرگردانی، خانه به دوشی و ویلانی است.ناشر کتاب

اخبار کتاب
بررسی دین یهود از پیدایش تا صهیونیست : مدیر تولید گروه سایان تولید «دایره‌المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیست» را نتیجه کاری گروهی می‌داند که به بررسی دین یهود از پیدایش تا منجر شدن به صهیونیست می پردازد. حامد کفاش اظهار کرد: چاپ سوم کتاب دایره‌المعارف مصور «تاریخ یهودیت و صهیونیست» به  بررسی مستند و مصور دین یهود از آغاز تا پیدایش صهیونیست و جنبش‌های ضد صهیونیست می پردازد.وی افزود: این دایرة المعارف به صورت کاری گروهی ارایه و در سال جاری نیز کتاب به عنوان برنده جشنواره مقاومت سال …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!