تصویر دکتر نصری
مطالب مرتبط:
ضميمه ها
[jpg] تصویر دکتر نصری

تجدید چاپ کتاب دکتر نصری


کد:  3315
عنوان:  تجدید چاپ کتاب دکتر نصری
زیر عنوان:  کتاب «مبانی رسالت انبیا در قرآن» به چاپ دوم رسید.
تاریخ ثبت:  اردیبهشت 11, 1388
تاریخ ویراش:  اردیبهشت 11, 1388
آدرس مستقيم مطلب: به مطلب لينک دهيد
نسخه قابل چاپ: چاپ


خلاصه:
علل بعثت پیامبران(ع) در کتاب «مبانی رسالت انبیا در قرآن» نوشته عبدالله نصری همزمان با بیست‌ و ‌دومین نمایشگاه کتاب تهران به چاپ دوم می‌رسد.
نویسنده کتاب «مبانی رسالت انبیا در قرآن» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ضمن بیان این موضوع گفت: این کتاب با تبیین مبانی فلسفی رسالت انبیا به ارایه اطلاعاتی درباره اهداف مبعوث‌شدن پیامبران(ع) و امامان(ع) می‌پردازد.

وی افزود: این کتاب که در 12 فصل تدوین شده است، گونه‌ای از تفسیر موضوعی در زمینه رسالت پیامبران و امامان(ع) به شمار می‌رود و سلسله بحث‌های مختلف مذهبی را بیان می‌کند.

نصری خاطرنشان کرد: این کتاب در بردارنده مباحث گوناگونی از جمله علل بعثت پیامبران(ع)، اهداف بعثت، راه‌های شناسایی پیامبران(ع)، موضع‌گیری‌های پیامبران، بحث عصمت، اعجاز، حجاب و شیوه‌های تبلیغی پیامبران(ع) است.

چاپ دوم کتاب «مبانی رسالت انبیا در قرآن» از سوی انتشارات سروش در شمارگان 2000نسخه، 392 صفحه و بهای 48000 ریال به زودی منتشر می‌شود.

استاد نصری، شاگرد علامه جعفری و مجری برنامه دیدار با فرزانگان شبکه چهار سیماست که تاکنون آثاری چون «آئینه فیلسوف» (گفتگو با دکتر دینانی)، تکاپوگر اندیشه ها (سیری در اندیشه علامه جعفری)، «آفاق مرزبانی» (گفتگو با علامه جعفری)، فلسفه آفرینش، رویارویی با تجدد(2 جلد) و حاصل عمر (2 جلد در باب اندیشه های شهید مطهری) از وی منتشر شده اند. غالب این آثار در فروشگاههای دفتر نشر معارف و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 16 تا 26 اردیبهشت ماه با حضور جمعی از ناشران داخلی و خارجی در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.


امتياز اين مطلب(ثبت شده توسط ساير کاربران):0   -->  امتياز شما:  

نظر شما:
نام: 
پست الکترونيک: 

لطفا عدد درج شده در تصوير را در کادر مقابل آن وارد کنيد:
  بازخواني مجدد تصوير


برای رهگیری سفارشات خود، شناسه کامل آن را وارد نمایید.