فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کاردستی های خلاقنوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 36
وزن(گرم): 161
شابک:
978-964-348-841-3
تاریخ ثبت: دوشنبه 14 شهریور 1390
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 21 خرداد 1393
کد : 9264
تعداد بازدید: 2996
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
98300033006992

25000 ریال
معرفی کتاب
ساخت کار دستی باعث توانایی برنامه ریزی، گسترش میدان آگاهی، تجربه و مهارت های علمی، برطرف کردن نیاز های شخصی، درک ارزش کار و زحمت دیگران و فراگیری نحوه ی حفظ و نگهداری اشیاء می شود.
امروزه مواد بازیافت و دور ریختنی می تواند ماده اولیه مناسب و در عین حال ارزان و مقرون به صرفه برای دست سازه ها و کاردستی های کودکان و حتی بزرگ تر ها باشد.
به جرات می توان گفت سالانه در هر مهد و مدرسه ژاپنی یک تن مواد بازیافت و دور ریختنی تمیز، برای ساخت کاردستی های بچه ها از منازل آورده و مورد استفاده قرار می گیرد.
این کتاب می کوشد تا با تمرین و ممارست در اجرای این طرح فرهنگی، اقتصادی و هنری، در جهت پرورش خلاقیت و شکوفا شدن استعداد های خود و کودکان عزیزمان پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

گزیده کتاب
مادران و پدران اولین و مهم ترین بسترسازان رشد و بالندگی فرزندانند. والدین و سپس مربیان و معلمان میتوانند با توجه و حوصله با کودک و نوجوان خود همراه شوند و با نگاهی دوباره به وسایل قابل بازیافت و هر وسیله در دسترس، مستمرا زمینه ساخت بهترین کار دستی های نو و خلاق را فراهم کنند. یادمان باشد، مربی پر حوصله، سرحال و نوآور میتواند کودکان را به سمت رشد و خودشکوفایی فکری و عملی راهبری کند.

محصولات مرتبط
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!