فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مفهوم زمانناشر کتاب : پرسش
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
زبان کتاب: فارسی
سال نشر: 1388
شمارگان: 2200
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 111
وزن(گرم): 168
شابک:
978-964-8687-50-7
تاریخ ثبت: شنبه 26 آذر 1390
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 14 مهر 1394
کد : 9842
تعداد بازدید: 708
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
98300033006992

40000 ریال
معرفی کتاب
محور اساسی این کتاب، دو سخنرانی هیدگر درباره زمان است. نخست سخنرانی هیدگر در سال 1924 در جمع اصحاب الهیات تحت عنوان "مفهوم زمان".
و دومی،سخنرانی شایستگی او به سال 1915 در دانشگاه فرایبورگ به مناسبت انتصابش به عنوان استادیار دانشگاه در ذیل عنوان "مفهوم زمان در علم تاریخ".
این دو سخنرانی حاوی مطالبی است که پای ارسطو و سنت توماس آکوئیناس را به میان می کشد. به جهت روشن ساختن مطالب هیدگر و فهم بهتر مطالب او، دو بخش از نوشته های این دو فیلسوف درباره ی زمان را در این دو کتاب آورده ایم؛ باشد که از این رهگذر خوانندگان طرفی بندند و مطالب این کتاب آنان را به کار آید.

محصولات مرتبط
گفت و گویی که به عشق انجامید
گفت و گویی که به عشق انجامید
سال نشر: 1392

خرد سیاسی در زمان توسعه نیافتگی
خرد سیاسی در زمان توسعه نیافتگی
سال نشر: 1394

بصیرت در زمان فتنه
بصیرت در زمان فتنه
سال نشر: 1389

تبسم خوشبختی
تبسم خوشبختی
سال نشر: 1393


مولف
مارتین هایدگر
مارتین هایدِگِر (به آلمانی: Martin Heidegger) ‏ (۱۹۷۶-۱۸۸۹) یکی از معروفترین فیلسوفان قرن بیستم بود. او با شیوه ای نوین به تامل درباره وجود پرداخت. فلسفه او بر دیدگاه های بسیاری از فلاسفه بعد از او اثر گذاشت. تولد و کودکی هایدگر در سال ۱۸۸۹ در خانواده ای کاتولیک و سنتی در یکی از روستاهای ایالت بادن-وورتمبرگ به نام مسکیرش در جنوب غربی آلمان و در دل کوهستان آلپ به دنیا آمد. پدر او فریدریش خادم کلیسا بود. او در محیطی کاتولیک بزرگ شد. تحصیلات هایدگر الاهیات را از سال ۱۹۰۹ در دانشگاه فرایبورگ آغاز کرد و بعد …


مترجم
محمد رنجبر
محمد رنجبر پژوهشگر و مترجم حوزه فلسفه و علوم اجتماعی است. او از شاگردان استاد سید احمد فردید بوده و مدیر نشر پرسش است. کتاب شناسی مفهوم زمان، مارتین هایدگر، محمد رنجبر (مترجم)، نادر پورنقشبند (مترجم)، ناشر: پرسش روش تحقیق، محمد رنجبر، ناشر: پرسش دنیا این جوری است، آرتور شوپنهاور، محمد رنجبر (مترجم)، ناشر: پرسش مفهوم زمان، مارتین هایدگر، محمد رنجبر (مترجم)، نادر پورنقشبند (مترجم)، ناشر: پرسش ارس از مشروطیت تا جنگ جهانی اول، به کوشش محمد رنجبر، ۱۳۸۹، سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی …ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!