فراخوانی فراخوانی ...

خرید رمان رهش رضا امیرخانی

نشر افق منتشر کرد

601 بازدید

افراد مرتبط با خبر : رضا امیرخانی

انتشارات مرتبط با خبر : افق

تاریخ ثبت : شنبه 21 بهمن 1396

تاریخ ویرایش : دوشنبه 23 بهمن 1396

کد : 62659

به گزارش پاتوق کتاب فردا، رمان «رهش» تازه ترین اثر رضا امیرخانی توسط نشر افق روانه بازار کتاب شد.

رضا امیرخانی در این رمان موضوع توسعه شهر را دستمایه قرار داده و تاثیرات آن را بر عرصه های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز به تصویر می کشد.

این رمان پس از 5 سال از آخرین اثر این نویسنده یعنی «قیدار» روانه بازار کتاب شده و تا پیش از انتشار آن در محافل مختلف سر و صدا داشته است. نشر افق این رمان 192 صفحه ای را با قیمت 18 هزار تومان منتشر کرده است. 3هزار نسخه تعداد شمارگان این کتاب برای چاپ اول است.

در بخشی از رمان «رهش» می خوانیم: «به شهر نگاه می کنم. هم چنان که منتظر ایلیا نشسته ام. نمی دانم چرا صدای بمی در گوش م زمزمه می کند که «آخ اگه بارون بزنه ...». به شهر نگاه می کنم. پرهیبی خاکستری از اشکالی نامنظم. سیخ هایی که جا و بی جا به سوی آسمان نشانه رفته اند. با خودم فکر می کنم اگر همین الان زلزله بیاید... شهر چه خواهد شد... کجا روی کجا خواهد ریخت. تاب ها چه گونه خواهند افتاد و استخرها چه گونه موج خواهند خورد. شیشه های آکواریوم ها چه گونه می شکنند و آیا ماهی ها باز هم یو خواهند گفت...

شهر اگر فرو بریزد، علا چه خواهد شد. ما چه تصویر مهیبی خواهیم دید از این زاویه... راستی ما می مانیم یا نه. من و ایلیا و چوپان...

«آخ اگه بارون بزنه...»

این به تر است از زلزله... سیل یا باران... هرچه باشد به تر است از زلزله... منتظرم. دیر کرده اند...»

کتاب های مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر