فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه راهنمای اندیشه ورزان 3: مغالطه های پرکاربرد (44 ترفند کثیف برای برنده شدن در بحث ها)

727 بازدید

ناشر کتاب : فرهنگ نشر نو

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

ناشر کتاب : فرهنگ نشر نو

وزن(گرم) : 174

شابک : 978-600-8547-12-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1100

چاپ جاری : 4

تعداد صفحات : 168

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 5 دی 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 9 مرداد 1397

کد : 61030

170,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
«فریب» بخشی از زندگی انسان هاست. ما فریب می دهیم و فریب می خوریم؛ راست را دروغ و دروغ را راست جلوه می دهیم. جالب اینجاست که خیلی وقت ها حتی خودمان را هم فریب می دهیم. و حقیقت را برای خودمان هم واژگونه می کنیم.
یکی از مهمترین ابزارهای ما برای این خودفریبی ها و دیگر فریبی ها «مغالطه» است. به استدلال های نادرستی که برای اقناع خودمان و دیگران مورد استفاده قرار می دهیم، «مغالطه» گفته می شود.

نویسندگان این کتاب در ظاهر می خواهند استفاده از مغالطه را به خواننده بیاموزند، اما در واقع سعی می کنند او را با پرکاربردترین مغالطه ها که در دنیای سیاست و تبلیغات و ... مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا کنند. تا هم خودش قربانی مغالطه ها نشود و هم از به کار بردن مغالطه ها در مقابل دیگران بپرهیزد.

در شیوه سنتی آموزش مغالطه ها، صرفا اسم و تعریف مغالطه ها و مثال هایی از آنها برای مخاطب بیان می کنند. نویسندگان این کتاب سعی کرده اند از شیوه عمیق تری استفاده کنند تا تاثیر بیشتری بر خواننده بگذارد: ربط دادن مغالطه ها به تلاش انسان برای تحقق منافع و امیال نامعقول.
محصولات مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر