فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان
  • :به صورت
«تفسیر قرآن برای همه»، تفسیری تربیتی است: مفسری که همسایگانش هم او را نشناختند
«تفسیر قرآن برای همه» اثر مرحوم علامه سید علی کمالی دزفولی(ره) از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
نگهداری 4 هزار نسخه خطی به دستخط شیخ بهایی در کتابخانه آستان قدس
مجموعه بی نظیری شامل چهار هزار نسخه از آثار شیخ بهایی در کتابخانۀ مرکزی آستان قدس رضوی نگهداری می شود که بیشتر آنها، در زمان حیات شیخ توسط خود وی شرح و تصحیح شده و وقف نامۀ آن، به دستخط و مهر و امضای شیخ است.
حرف های صریح عرفان پور از ظهور جریان انحرافی شعر آیینی در فتنه 88
شاعر شعرهای میثم مطیعی معتقد است که در ایام فتنه 88، جریانی انحرافی در این روزها در حوزه شعر آیینی شکل گرفت. جریانی که قائل به پیوند شعر آیینی با مسائل روز جهان اسلام نبود.
داستان «عروس آن خانه» کتاب شد
«عروس آن خانه» نوشته زهرا زواریان از سوی انتشارات قدیانی روانه بازار کتاب شد. این اثر داستان زندگی فاطمه بنت اسد، مادر حضرت علی(ع)، را برای کودکان روایت می کند.
ارمنی زبان ها مخاطب «صحیفه سجادیه» شدند
معاونت امور بین الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به منظور معرفی سیره و اندیشه های ائمه اطهار(ع) اقدام به ترجمه ارمنی کتاب «صحیفه سجادیه» کرده است.
چهارمین همایش
چهارمین همایش "قتیل العبرات" و نخستین سوگواره اربعین حسینی توسط مؤسسه دانشجویان مسلمان برگزار می شود.
فراز و فرود یک امپراطوری استکباری
پایگاه پژوهشی تحلیلی راهبردی در آستانه فرارسیدن سیزده آبان، اقدام به بازنشر سیر مطالعاتی آمریکاپژوهی نموده است. این سیر به همت موسسه مسیر و به پیشنهاد دکتر فواد ایزدی معرفی شده است.
کتاب قره العین: زندگی، عقیده و مرگ منتشر شد
کتاب (قره العین: زندگی، عقیده و مرگ)، نوشتۀ مهدی نورمحمدی توسط انتشارات علمی به چاپ رسید.
تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «دختران آفتاب»
تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «دختران آفتاب»
بهترین کتاب از نویسنده ای ایرانی که هدفش طرح مسائل فکری است
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در یادداشتی بر کتاب «دختران آفتاب» نوشتند: پس از سه سال توانستم در ایام شهادت حضرت زهرا (س) این کتاب را بخوانم. در میان کتاب های داستانی که هدفش طرح مسائل فکری است، این بهترین کتاب از نویسنده ای ایرانی است.
گفتگو با امیرحسین بانکی پور نویسنده کتاب «دختران آفتاب»
نویسنده کتاب «دختران آفتاب» گفت: در این کتاب ضعیف کشی نکردیم؛ یعنی به نظرات مخالف هم فرصت دادیم و به طور احسن هم نظرات مخالف گفته شده است. البته این روش را از شهید مطهری یاد گرفته ایم.
مثنوی های عاشورایی وحید قاسمی در «تقصیر سنگ هاست»
انتشارات جمهوری همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، جدیدترین کتاب وحید قاسمی با عنوان «تقصیر سنگ هاست» را منتشر و روانه بازار کتاب کرد.
چاپ جدید «فرهنگ لغات و اصطلاحات فقهی» منتشر شد
«فرهنگ لغات و اصطلاحات فقهی» اثر سیدمحمد حسینی، یکی از کتاب های مرجع در این حوزه به شمار می رود که اخیراً به چاپ چهارم رسیده است.
آیین رونمایی از کتاب «مسجد آبی آلمان» برگزار شد
در آستانه ۵۰ سالگی ساخت مسجد امام علی (ع) و مرکز اسلامی هامبورگ، کتاب نفیس این مجموعه تحت عنوان «مسجد آبی آلمان» رونمایی شد.
انتشار خاطرات بی شناسنامه و سواری کتابسازان بر این موج
هدایت الله بهبودی، کارشناس تاریخ در یادداشتی، به هفت نکته اساسی درباره کتابسازی پرداخته است. وی می گوید بیشتر این کتابسازی ها با سواری گرفتن از موج های مقطعی مانند خاطرات رجال پهلوی خودنمایی می کنند و کتابسازان با تولید خاطرات بی شناسنامه سوار این موج می شوند.
محمدعلی رجبی: اکثر پژوهش ها در موضوع لباس های سنتی ایرانیان کاربردی نبوده است
محمدعلی رجبی: اکثر پژوهش ها در موضوع لباس های سنتی ایرانیان کاربردی نبوده است
«پوشش و منش زنان در نقاشی و ادبیات ایران» رونمایی شد
محمدعلی رجبی در مراسم رونمایی از کتاب «پوشش و منش زنان در نقاشی و ادبیات ایران» ضمن تمجید از نویسنده کتاب به دلیل استفاده صحیح از منابع گفت که مشکل عمده پژوهش های انجام شده درباره پوشش و لباس قدیم ایرانیان کاربردی نبودن آن هاست، اما پژوهشگر این کتاب با دیدی کاربردی به این مساله نگریسته است.
درس هایی از مکتب پیامبر (ص) برای مقابله با جاهلیّت مدرن
حضرت محمد(ص)، عزیزترین موجود عالم وجود است که حقیقت وجودش، بسی فراتر از درک و فهم انسانی است. «درس های پیامبر اعظم(ص)» شامل گزیده ای از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی، اثری مهم و خواندنی است در تحلیل برخی از زوایای پیدا و پنهان شخصیّت و مکتب آخرین فرستاده ی الهی.
کتاب «آینه گردانی» دین سروده های شعرای آئینی؛ مجموعه اشعار آئینی ارائه شده در محضر رهبر معظّم انقلاب اسلامی
کتاب «آینه گردانی» دین سروده های شعرای آئینی مجموعه اشعار آئینی ارائه شده در محضر رهبر معظّم انقلاب اسلامی، در 390 صفحه به همراه لوح فشرده صوتی اشعار کتاب توسط نسیم انقلاب وابسته به انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.
رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «دختران آفتاب»
مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی در اولین همایش «حیات طیبه؛ پاسداشت ادبیات هنر و ادبیات انقلاب اسلامی» از تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب ارزشمند «دختران آفتاب» رونمایی می کند.
خاطرات جانشین فرمانده گروهان لشکر امام حسین (ع) منتشر شد
کتاب «حوله خیس» اثر حمیده کریمی که خاطرات شهید حسن حجاریان است از سوی نشر شهید کاظمی راهی بازار کتاب شد.
«شهید عشق»، رمانی درباره امام حسین (ع) به چاپ دوم رسید
رمان «شهید عشق» اثر احمد تورگوت که از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شده بود به چاپ دوم رسید.
عرضه رمان «نامیرا» به مناسبت محرم و صفر با قیمت بسیار مناسب
چرا امام حسین (ع) ناگهان در صحنه کربلا تنها شدند؟ چرا همان ها که با نامه های التماس آمیز خود از ایشان دعوت کرده بودند، به جای دست بیعت، شمشیرهای شقاوت از نیام جهالت برکشیدند؟ راز و رمز دگردیسی مردم کوفه چه بود؟ آیا از ابتدا دروغ گفته بودند یا در صحنه های پرمخاطره کم آوردند و بر پیمان خویش پا نهادند؟ چرا از میان یک لشکر و سپاه یکی حر در آمد و دیگری عمر سعد؟ چرا امام حسین (ع) با این که مردم کوفه را می شناختند باز هم دعوت آنان را پذیرفتند و با همه خاندان گرامی شان به کوفه رفتند؟ چگونه امکان دارد مردمی که …
کتاب شناسی غدیرخم
به مناسبت عید سعید غدیرخم، کتاب هایی را در این موضوع در ریز موضوعاتی که بیشتر مورد سوال و مداقه هست، تقدیم می نماییم. در این بسته پیشنهادی بیشتر به دنبال روایت غدیر در زوایای مختلف بوده ایم که هر فرد به تناسب موضوعات، رده سنی و سطح پژوهشی کتاب مطلوب خود را انتخاب کند. به امید اینکه مقبول آستان امیرالمومنین بیفتد.
«دختر شینا» به تلویزیون آمد
«دختر شینا» به تلویزیون آمد
پخش تیزر سومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» از سیما
تیزرهای تلویزیونی مسابقه کتاب خوانی «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «دختر شینا» از شبکه های مختلف سیما روی آنتن می رود.
آباد: توان بازخوانی «من زنده ام» را نداشتم
آباد: توان بازخوانی «من زنده ام» را نداشتم
گزارشی از مراسم رونمایی کتاب «کابوس یک رؤیا»
مراسم رونمایی از «کابوس یک رؤیا» به نویسندگی لیلا علوی صبح امروز همزمان با روز همبستگی و همدلی با کودکان و نوجوانان فلسطینی در دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار شد.
خاطرات فرمانده نیروی قدس سپاه منتشر شد
کتاب «حاج قاسم» اثر علی اکبری مزدآبادی خاطرات حاج قاسم سلیمانی از سوی انتشارات یا زهرا(س) منتشر شد و در کمتر از یک هفته راهی چاپ دوم شد.
ریشه های فکری و فلسفی یک نویسنده در «نقاش»
رمان «نقاش» اثر طاهر جنیاک از سوی انتشارات سپیده باوران راهی بازار کتاب شد.
۳ کتابی را که «خندوانه» معرفی کرد، بشناسید
برنامه «خندوانه» در برنامه خود که میزبان خانواده شهدا بود، ۳ کتاب «مسیح در شب قدر»، «جای پای فرهاد» و «سلام بر ابراهیم» را به بینندگان معرفی کرد.
نگاهی به «نقش نگار»؛ گوشه هایی از زندگانی امیرالمؤمنین (ع) در کلام رهبر انقلاب
چاپ جدید «نقش نگار» سخنرانی های رهبر انقلاب درباره زندگانی امام علی(ع) از پیروزی انقلاب تا امروز است؛ مجموعه ای که متضمّن نکاتی دقیق از دریای معارف علوی و تحلیل هایی عالمانه و جامع از ابعاد مختلف زندگانی امیرالمؤمنین(ع) است.
نویسنده «پایی که جاماند» از خاطرات داغش در دفاع مقدس می گوید
میزگرد «کتاب داغ و خاطرات داغ» کتابشهر با حضور سید ناصر حسینی پور، نویسنده «کتاب پایی که جا ماند» و حامد شفیق، مدیرعامل کتابشهر ایران برگزار می شود.
ادبیات جنگ با پایان آن تمام نمی شود
ادبیات جنگ با پایان آن تمام نمی شود
در نشست نقد و بررسی کتاب «برادرها» بیان شد
مجموعه داستان کتاب «برادرها» نوشته آذر خزاعی با حضور علی الله سلیمی، عزت الله الوندی و امیرمحمد عباس نژاد عصر دیروز، سه شنبه هفتم مهرماه در سرای اهل قلم نقد و بررسی شد.
کتاب «غرب چگونه غرب شد» به چاپ سوم رسید
کتاب «غرب چگونه غرب شد» اثر جیمز موریس بلاوت با ترجمه مرتضی مداحی از مجموعه کتاب های غرب شناسی از سوی انتشارات سروش وارد بازار نشر شد.
اختتامیه جایزه کتاب سال عاشورا برگزار شد+اسامی ۱۷ برگزیده
نخستین دوره «جایزه کتاب سال عاشورا» با معرفی ۱۷ برگزیده و ۳ اثر تقدیری عصر به کار خود پایان داد.
«فلسفه عرفان» به پیشخوان کتابفروشی ها رفت
کتاب «فلسفه عرفان» به قلم حجت الاسلام علی فضلی منتشر شد.
انتشار کتاب زندگی عبدالحسین حائری در چهلمین روز درگذشت استاد
همزمان با چهلمین روز درگذشت استاد عبدالحسین حائری کتاب زندگی وی توسط موسسه خانه کتاب منتشر شد.
مجموعه کتاب های طنز انتشارات سروش رونمایی می شود
نشست رونمایی و نقد و بررسی سه کتاب طنز «چوپان معاصر»، «واژه در دست تعمیر» و «نشر اکاذیب» از آثار جدید انتشارات سروش با حضور مولفین کتاب ها، جمعی از طنزنویسان و طنزپردازان، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برگزار می شود.
فنون مدرن و کاربردی جنگ نرم در کتاب «عملیات روانی»
کتاب «عملیات روانی» از دیدگاه قرآن، احادیث و روایات نگاهی کارشناسانه به اهداف استفاده از این پدیده و فنون مدرن و کاربردی جنگ نرم پرداخته است.
تعداد کل موارد: 5587
        
صفحه 6 از 156

دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!