فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان
  • :به صورت
غوغای حجابی که متولی باشی را بر سر دار برد!
غوغای حجابی که متولی باشی را بر سر دار برد!
کتاب هایی که به قیام مسجد گوهرشاد پرداختند
برگ هایی از کتاب «زن روز، گزارشی کوتاه از کشف حجاب رضاخانی» و کتاب «قیام مسجد گوهرشاد به روایت اسناد» نشان دهنده این است که چگونه یک حرکت اعتراضی در صحن مسجد گوهرشاد با رفتارهای خشونت آمیز پهلوی نخست، منجر به چیدن جنازه روی جنازه شد.
«ای میهن من، ایران» مجموعه ای با اشعار و تصاویر جذاب منتشر شد
«ای میهن من، ایران» اشعاری از اسدالله شعبانی با تصویرگری سروناز پریشانزاده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
کتاب «هشت گفتار در اقتصاد تحریم» منتشر شد
کتاب «هشت گفتار در اقتصاد تحریم» اثر جمعی از اساتید اقتصاد، علوم سیاسی و حقوق توسط نشر سدید منتشر شد.
انتشار کتاب «اسماعیل زنده است» شهید شاخص بسیج اصناف خوزستان
کتاب «اسماعیل زنده است» حاوی خاطرات شهید اسماعیل لجم اورک شهید شاخص بسیج اصناف خوزستان در سال ۱۳۹۳ از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
تازه ترین اثر مکتوب «مصطفی کمال پورتراب» منتشر شد
انتشارات سوره مهر کتاب «شیوه اجرای تقسیمات ناهمگون زمانی دست راست و چپ پیانو» تالیف استاد مصطفی کمال پورتراب را تولید و منتشر کرد.
کتاب «بررسی تطبیقی قرآن و کتاب مقدس» منتشر شد
کتاب «بررسی تطبیقی قرآن و کتاب مقدس» نوشته حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباس نیکزاد به همت بنیاد علمی و فرهنگی حیات و دفتر نشر معارف منتشر شد.
حرف های مگوی رسانه ها درباره حمله آمریکا به عراق
کتاب «حمله به عراق؛ آنچه رسانه ­ ها به شما نگفتند» نوشته نورمن سولومون و ریس ارلیک با ترجمه محمدرضا نوروزپور توسط انتشارات نیستان منتشر شد.
تُرا من دوست دارم، ترا ای کودک غزه
تُرا من دوست دارم، ترا ای کودک غزه
مجموعه شعری برای کودکان غزه منتشر شد
مجموعه شعر «خواهرم پرنده شد» که به همت بابک نیک طلب گردآوری شده از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
کتاب شهید حکیم درباره حضرت فاطمه (س) منتشر شد
کتاب «فاطمه الزهرا(س)؛ اهداف، مواضع و دستاوردها» نوشته شهید آیت الله سید محمدباقر حکیم با ترجمه حجت الله فسنقری و ام البنین قزلسفلو ترجمه و از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
بازیابی کهن ترین نگاشته ها در باب خطب امیرمومنان علی (ع) در کتاب «زید بن وهب جُهَنی»
کتاب «زید بن وهب جُهَنی» که مهدی مردانی کار تحقیق آن را انجام داده بازیابی نخستین نگاشته ها درباره خطبه های امیرمومنان علی (ع) است که انتشارات دلیل ما آن را منتشر کرده است.
کتاب «در جستجوی لیلة القدر» منتشر شد
کتاب «در جستجوی لیلةالقدر» نوشته آیت الله عبدالکریم عابدینی (نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین) از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
«آذریزدی؛ شیفته کتاب» منتشر شد
«آذریزدی؛ شیفته کتاب» منتشر شد
جدیدترین اثر نویسنده یزدی روی پیشخوان کتاب فروشی ها
همزمان با 18 تیرماه، سالروز درگذشت مهدی آذریزدی، خالق «قصه های خوب برای بچه های خوب» کتاب «آذریزدی؛ شیفته کتاب» جدیدترین اثر نویسنده و محقق یزدی منتشر شد.
انتشارات انقلاب اسلامی به مناسبت روز قدّس امکان دانلود کتاب فلسطین از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی را فراهم کرد
این کتاب به کوشش سعید صلح میرزایی به صورت فارسی و لاتین (انگیلسی) در 416 صفحه توسط انتشارات انقلاب اسلامی چاپ و تولید شد.
«کاک احمد» در کتابفروشی ها دیده شد: ۱۵۰ تصویر کمتر دیده شده از حاج احمد متوسلیان
مجموعه عکس «کاک احمد»، مجموعه ای از تصاویر جاویدالاثر احمد متوسلیان که محمدعلی صمدی و علی اکبری مزدآبادی آن را گردآوری کرده اند از سوی انتشارات یا زهرا (س) روانه بازار کتاب شد.
یک مرجع تقلید کتاب «شهید صدر» را نوشت
کتاب «شهید صدر» نوشته آیت الله سید کاظم حسینی حائری از مراجع تقلید با ترجمه و تحقیق دکتر سید مهدی نوری کیذقانی (عضو هیأت علمی دانشگاه حکیم سبزواری) و زینب آذربو از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
کتاب «تشیع انگلیسی» منتشر شد
کتاب «تشیع انگلیسی» منتشر شد
با آثاری از آیت الله اراکی، کچوئیان و رجبی دوانی
کتاب «تشیع انگلیسی» در شش فصل و با آثار و گفتاری از آیت الله اراکی، حجج اسلام مسائلی و کاشانی و اساتیدی چون کچوئیان، سیدافقهی، رجبی دوانی و دیگر کارشناسان به واکاوی ابعاد مختلف جریان موسوم به تشیع انگلیسی پرداخته است.
کتاب «بیان تصویری دین در رسانه» منتشر شد
چاپ نخست کتاب «بیان تصویری دین در رسانه» تألیف علی اصغر فهیمی فر از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
کتاب «مفتون و فیروزه» تنها اثر برگزیده قلم زرین شد
کتاب «مفتون و فیروزه» تنها اثر برگزیده قلم زرین شد
اختتامیه سیزدهمین جشنواره قلم زرین
سعید تشکری برای تألیف کتاب «مفتون و فیروزه» به عنوان برگزیده سیزدهمین جایزه قلم زرین شناخته شد.
کتاب «آقا محسن» منتشر شد
کتاب «آقا محسن» شامل دلنوشته های شهید محسن سرمدی به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در قالب طرح سبکبالان منتشر شد.
مظفر اقبال با «جهان اسلام و خیزش آگاهی»
مظفر اقبال با «جهان اسلام و خیزش آگاهی»
«نشر معارف» و آثار اندیشمندان مسلمان
کتاب «جهان اسلام و خیزش آگاهی» شامل مقالات و گفتارهایی از دکتر مظفر اقبال (اندیشمند پاکستانی) از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
ترجمه و توزیع «روی ماه خداوند را ببوس» در کشورهای عربی
کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» اثر مصطفی مستور با عنوان «وجه الله» در کشورهای عربی منتشر و توزیع شده و پایگاه الجزیره در نقدی بر آن نوشته است: مستور در رمان خود از طریق دیالوگ بین اشخاص به مباحث فلسفه و حیات نزدیک شده است.
«مهندسی فرهنگی کشور» به کتابفروشی ها رسید
کتاب «مهندسی فرهنگی کشور»، تلاشی است در پاسخگویی به نیاز مدیران و کارشناسان به وظیفه و ماموریت و عمق و پیچیدگی بالای مدیریت در عرصه های فرهنگی که انتشارات ساقی آن را روانه بازار کتاب کرده است.
«حضرت ماه» با مروری بر شخصیت و سیره رهبر انقلاب منتشر شد
کتاب «حضرت ماه» تألیف «عظیم الیاسی» با موضوع مروری بر شخصیت، سیره و اندیشه های ناب حضرت آیت الله خامنه ای از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
«مهمان هایی با کفش های لنگه به لنگه» در بازار کتاب یافت شد
مجموعه داستانک طنز «مهمان هایی با کفش های لنگه به لنگه» به قلم محمد دهریزی و اسماعیل الله دادی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
عضویت رایگان اهالی قلم در کتابخانه ملی
عضویت رایگان اهالی قلم در کتابخانه ملی
با توافق خانه کتاب و کتابخانه ملی صورت می گیرد
در پی توافقات خانه کتاب و سازمان اسناد و کتابخانه ملی اهالی قلم کارت عضویت کتابخانه ملی را به صورت رایگان دریافت می کنند.
کتابشناسی امام علی (ع)؛ جرعه ای از چشمه سار مولاپژوهی
او ابر مردی است که واکاوی اندیشه، عقاید، آموزه ها و روش و منش حیات و حکومتش، صفحات کتاب ها، پژوهش ها و مقالات بسیاری را رنگین و جاودانه ساخته است.
کتابشناسی شب های قدر
در اسلام شب قدر با ارزش ترین و برترین شب ها معرفی شده و اهمیت آن تا حدی است که نه تنها آیات مختلفی از سور قرآن کریم به ویژگی هایش پرداخته، بلکه سوره ای نیز به نام قدر نازل شده است.
دیدار صمیمانه ی شاعران با رهبر معظّم انقلاب
دیدار صمیمانه ی شاعران با رهبر معظّم انقلاب
متن تا حاشیه ی «شب شاعران بیدل» در «شب پانزدهم» و «جمعیّت ارباب وفا»
انتشارات انقلاب اسلامی، تاکنون گزارش مفصلِ مکتوب و مصوّر سه دیدار از مجموعه دیدارهای صمیمانه ی شاعران با رهبر انقلاب را که در اواسط ماه رمضان و در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) صورت می گیرد، در قالب سه کتاب مستقل با عناوین «شب پانزدهم»، «شب شاعران بی دل» و «جمعیّت ارباب وفا» منتشر کرده است.
سیمای علم و حلم: کتابشناسی امام حسن مجتبی (ع)
15 رمضان، فرخنده زادروز پیشوای دوم شیعیان امام حسن علیه السلام است. برای آگاهی بیشتر درباره فضایل و سیره آن حضرت، کتابشناسی گزیده ای را از بهترین آثار منتشر شده درباره آن حضرت برای شما انتخاب کرده ایم که می خوانید.
تعجب شاعر بزرگ عرب از میزان مطالعه رهبر انقلاب
تعجب شاعر بزرگ عرب از میزان مطالعه رهبر انقلاب
کتاب «یادستان دوست» به زودی منتشر خواهد شد
روزی محمدمهدی جواهری خدمت رهبر انقلاب آمد. این شاعر بزرگ عرب که تقریباً 94 سال عمر داشت، وقتی فهمید حضرت آقا این همه مطالعه دارند و دیوان و خاطرات جواهری را دقیق خوانده اند، مات و مبهوت ماند.
کتاب هایی برای نفس های بریده سردشت
کتاب هایی برای نفس های بریده سردشت
از زخم التیام نیافته تا بویی ناآشنا
هشتم تیرماه در تقویم ایرانی روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی نامگذاری شده است. «ایبنا» به مناسبت سالروز تهاجم شیمیایی عراق به شهر سردشت در سال 1366 آثار منتشر شده در این باره را مرور کرده آست.
سیمای رمضان در صحیفه سجادیه منتشر می شود
موسسه بوستان کتاب در موضوع ماه مبارک رمضان، اثر جدیدی زیر چاپ دارد که تالیف آیت الله کریمی جهرمی است.
آمادگی نهاد کتابخانه ها برای حمایت از آثار مکتوب با موضوع شهدای انقلاب
نهاد کتابخانه های عمومی کشور آمادگی خود را برای حمایت از آثار مکتوب با هدف معرفی، ترویج و تبیین منظومه معارف شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای هفتم تیر اعلام کرد.
ماه عبادت، دعا و مناجات از منظر رهبر معظّم انقلاب در کتاب «دعا»
انتشارات انقلاب اسلامی در قالب کتابی جامع و قابل استفاده با عنوان «دعا از منظر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدّظلّه العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی»، مباحث مربوط به دعا و ذکر و مناجات و جایگاه آن در منظومه ی عقاید الهی را در بیانات ایشان منتشر کرده است.
«مشق نقش» در بازار هرات
کتاب مشق نقش آموزش قدم به قدم هنر تذهیب در شهر هرات منتشر شد.
«نگرشی دیگر به قرآن» در «شب های نورانی مصلی» رونمایی می شود
کتاب «نگرشی دیگر به قرآن» اثر مهدی نخاولی با حضور جمعی از اهالی جامعه قرآنی کشور در نمایشگاه «شب های نورانی مصلی» رونمایی خواهد شد.
تعداد کل موارد: 5587
        
صفحه 9 از 156

دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!