loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راهنمای دانشجویی برای علوم اعصاب اجتماعی - جلد اول

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101141 10003022
200,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

علوم اعصاب اجتماعی را می‌توان به‌عنوان تلاش برای درک و توضیح استفاده از مکانیزم‌های عصبی، چگونگی افکار، احساسات و رفتار افراد تحت‌تأثیر حضور واقعی، تصور یا حضور ضمنی دیگران تعریف کرد. علوم اعصاب اجتماعی به‌دنبال ایجاد پل‌هایی بین سطوح مختلف توضیح رفتار اجتماعی است. مغز و عملکردهای آن، احتمالاً باعث ایجاد محدودیت‌های عینی در نحوه تعامل اجتماعی می‌شود، نه صرفاً تحریک دنیای اجتماعی.

راه‌های مختلفی وجود دارد که در آن «مغز اجتماعی» می‌تواند اجرا (پیاده‌سازی) شود. در یک سطح، ممکن است روال‌های خاص دامنه‌ای وجود داشته باشد که برای خدمت به کارکردهای خاص تکامل یافته است. از سوی دیگر، همان مجموعه‌ از روال‌ها ممکن است در شرایط اجتماعی و غیر‌اجتماعی نیز مورد استفاده قرار گیرد. روال‌های عصبی عمدتاً برای برخورد با موقعیت‌های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما به کارکرد عمومی‌تر و یا راه‌حل‌های غیر‌‌مدولارانه در سراسر مغز (مانند سیستم‌های آینه‌ای) اعمال می‌شود.

دو جلدی دستنامه علوم اعصاب اجتماعی، اولین کتاب مستقل درباره علوم اعصاب اجتماعی در تمایز با علوم اعصاب شناختی است. این کتاب در سال 2017 توسط نشر راتلج منتشر شده است.

فهرست جلد یکم

فصل 1: مقدمه‌ای بر علوم اعصاب اجتماعی
فصل 2: روش‌های علوم اعصاب اجتماعی
فصل 3: خاستگاه‌های تکاملی هوش اجتماعی و فرهنگ
فصل 4: هیجان و انگیزه
فصل 5: چهره‌خوانی و زبان بدن
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما