loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه انقلاب، جنگ، صلح - جلد نهم: بازار داغ شهادت

خاطرات کودکی، انقلاب تا پایان جنگ

ناشر یا زهرا (س)

نویسنده حمید داودآبادی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 116

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 102359 10003022
28,000 26,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

شهادت «علی‌اصغر صفرخانی» در عملیات کربلای 1 در مهران، باعث شد که از گردان شهادت بروم و خود را به گردان حمزه تحمیل کنم! حضور در خط پدافندی قلاویزان مهران باعث آشنایی‌ام با شهیدانی چون سیدمحمد هاتف، سیداحمد یوسف، مسعود کارگر، علی قزلباش، چگینی، ستار امینی، احمد بوجاریان، حسین کردستانی، شفیعی، سلیمان ولیان و ... شد.
داشتند سفره‌ عملیات کربلای 5 را در شلمچه جمع می‌کردند که حاج «محمود امینی» گردان حمزه را به ‌سرعت از مهران به دوکوهه و از آن‌جا به شلمچه رساند. شلمچه برای من شده بود انتهای وجود و آخر خلقت! احساس می‌کردم پایم را که از دژ عمار به آن طرف بگذارم، مثل فضانوردان در کهکشان‌های بی‌نهایت، در بیکران هستی گم می‌شوم. شلمچه، شد آینه‌ی وجود و درون من مقابل ادعاهای خودم! ترس، لرز، سوز و سرما، همه با شهادت تند و تند بچه‌ها درهم آمیخت تا من را زمینی‌تر و ماندنی‌تر کند و آن‌ها را که هوایی بودند، به آسمان برد!
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما