فراخوانی فراخوانی ...

خلوت شیطانی: خود ارضایی و راه درمان آن

5192 بازدید

مولف : علی سهراب پور

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : علی سهراب پور

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

وزن(گرم) : 265

شابک : 978-964-531-365-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1391

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 200

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 21 فروردین 1391

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 14 تیر 1393

کد : 10451

46,000 ریال 41,400 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده کتاب
خودارضایی و استمناء از منظر قرآن و احادث، خود ارضایی و استمناء از نگاه اندیشمندان و محققان غربی، عوامل و زمینه های خود ارضایی و استمناء، ضررهای خودارضایی و استمناء، نامه ها و درد دل ها، راه درمان و دستورات ده گانه برای ترک خودارضایی عناوین اصلی شش فصل این کتاب است.

در مقدمه و فصل اول این کتاب، تعریف خود ارضایی و خودارضایی از منظر قرآن و احادیث تبیین شده است، همچنین در فصل دوم نظر سیلوانوس استال، کانت، هوچین سون، کینزی، موریس دبس، لاپیک و کوچتکف، هانا و ابراهام استون و تعدادی دیگر از متخصصان، دانشمندان و محققان غربی درباره خود ارضایی آورده شده است.

در فصل سوم کتاب بازی با بدن کودک، قلقلک دادن و بد خواباندن کودک، کمبود محبت، تنبیه بدنی، حساسیت های پوستی، آگاهی نداشتن، تنهایی، عقده حقارت و اضطراب و نگرانی به عنوان بخشی از عوامل و زمینه های خود ارضایی و استمناء مورد بررسی قرار گرفته است.

پاسخ به پرسش هایی درباره خود ارضایی، بیان ضررهای جسمی، روحی و روانی و اجتماعی بخشی از مطالب ارائه شده در فصل چهارم این کتاب است.

در فصل پنجم کتاب نامه ها و درد دل های برخی از جوانان آورده شده است و در فصل ششم راه درمان و دستورات ده گانه برای ترک خود ارضایی ذکر شده است، اجتناب از هر گونه تحریک، تهیه برنامه فشرده و تمام وقت، توجه ویژه به ورزش، پرهیز مطلق از تنهایی، تلقین و تقویت اراده به عنوان بخشی از این راه ها ذکر شده است.
نکته قابل توجه آن است که مطالب این کتاب فقط برای کسانی که گرفتار این عادت زشت اند نیست بلکه مطالب به گونهای است که علاوه بر افراد مبتلا؛ مورد استفاده پدر و مادرها و نیز نوجوانان و جوانانی که مبتلا نیستند و دوست دارند هیچ وقت گرفتار نشوند نیز می باشد ».
شایان ذکر است این کتاب برگزیده سومین جشنواره علامه حلی (ره) نیز است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر