loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قصه های قشنگ ایرانی - جلد دوم

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده مجید ملامحمدی

تصویرگر مهدیه صفایی نیا

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 180

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 105161 10003022
60,000 57,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قصه های قشنگ ایرانی - جلد دوم اثر مجید ملامحمدی است. ایران بزرگ ما تمدنی چند هزار ساله دارد. کشوری که دانشمندان، شاعران و نویسندگان بسیاری از آن برخاسته اند و آثار و کتاب های با ارزشی برای ما به یادگار گذاشته اند. ما در تاریخ با شکوهمان، کتاب هایی داریم که پر از حکایت ها و قصه های زیبا و شنیدنی است.
در قصه های قشنگ ایرانی تعدادی از این قصه ها از سی کتاب مهم و معروف برای شما باز آفرینی شده است. قصه هایی که جذاب و زیبا هستند. به‌ نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) جلد دوم این مجموعه به چاپ رسانده است.

مجید ملامحمدی به عنوان نویسنده این اثر به بازآفرینی قصه‌هایی زیبا و جذاب می‌پردازد که برگرفته از برخی کتاب‌های کهن ایرانی هستند. علاوه بر این، نویسنده در پایان هر داستان کوتاه، معرفی مختصری از کتاب مرجع آن داستان ارائه می‌کند و به این ترتیب زمینه آشنایی مخاطبان با این کتاب‌های کهن نیز فراهم می‌شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما