loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فدایی اسلام

ناشر گروه تاریخ برهان

گردآورنده کتاب گروه تاریخ برهان

تعداد صفحات : 143

هم اکنون غیرقابل سفارش!

تاریخ شکل گیری انقلاب اسلامی ایران مسیر پرفراز و نشیبی داشته است.گاهی این مسیر بذر امید را در دل ها زنده و گاه اندک روزنه ی نور را مسدود می کرد. اما هیچ گاه ادامه ی این مسیر با بن بست مواجه نشده بودند. مردمانی که سختی ها و پستی و بلندی های این صراط مستقیم را زیر گام های استوار خود نهادند و...

مردمانی که سختی ها و پستی و بلندی های این صراط مستقیم را زیر گام های استوار خود نهادند و روزنه های کم رمق نور را به چشمه های نور عالم تاب تبدیل کردند.

اسلامی که امروز به قله ی مطالبات مردم جهان تبدیل شده روزگاری فقط در خانه های کوچک مردمان کشوری جای داشت و حاکمان نام آن را ملعبه ای برای فریب مردمان خود قرار داده بودند.

به همت مردانی که این نور عظیم را بر فراز قله های تمام جهان می خواستند امروز چنان عظمت چشم گیری را از این نور الهی مشاهده می کنیم.

مردمانی بودند که خود و خواسته های خود را فدای اسلام کردند تا امروز ما و شما از فیض آن بهره مند شویم. این «فداییان اسلام» اولین جرقه های این آتش عالم سوز را در دل ها روشن کردند.

در این مختصر گوشه ای از زندگی این رادمردان بررسی می شود تا بدانیم دیروز چگونه بود که امروز این گونه است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما