فراخوانی فراخوانی ...

زندگی و مبارزه نواب صفوی

779 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

با همکاری : سید محمود خسروشاهی

ناشر کتاب : اطلاعات

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

با همکاری : سید محمود خسروشاهی

ناشر کتاب : اطلاعات

وزن(گرم) : 540

شابک : 978-964-423-689-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

شمارگان : 2100

چاپ جاری : 3

تعداد صفحات : 464

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 23 مرداد 1391

تاریخ ویرایش اطلاعات : پنج‌شنبه 5 بهمن 1396

کد : 11106

160,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده کتاب
این کتاب مجموعه مقالاتی است که استاد خسروشاهی در طول نیم قرن گذشته به مناسبت سالگرد شهادت نواب صفوی و یاران او، بیشتر در روزنامه ی «اطلاعات» و سپس در هفته نامه ی «بعثت» منتشر می کرد و ابتدا در کتابی با عنوان «یادواره شهید نواب صفوی» و سپس با اضافاتی در مطالب، اسناد و عکس ها در 22 بخش از سوی انتشارات اطلاعات به چاپ رسید.
سیدهادی خسروشاهی در این کتاب درباره ی نواب می نویسد: « به نظر این جانب در تاریخ معاصر با هیچ شهادتی و شهیدی در هیچ کجای جهان اسلام این چنین غریبانه برخورد نشده است.»
در لابه لای فصل های این کتاب می توان ناگفته هایی از زندگی و مبارزات رهبر گروه فدائیان اسلام را یافت. فصل هایی که هرکدام سرگذشتی ویژه دارد: مقاله ای که خسروشاهی آن را چند روز پس از شهادت نواب در یک مجله ی عربی در لکنهو هند چاپ کرده، متنِ بازجویی از نواب صفوی پس از ترور رزم آرا، آخرین سند به جا مانده از نواب، نخستین اعلامیه درباره رضاخان و... و یا خاطرات عزت العزیزی: «ما با هم نماز می خواندیم و من همواره حس می کردم خروش او و نماز او کمتر از غرش وی در سخنرانیش نیست، با این فرق که این بار خروش در خشوع و بندگی بود.»
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر