فراخوانی فراخوانی ...

تحول در علوم انسانی - جلد سوم: سخنرانی ها و میزگردها

همایش بزرگداشت دهمین سالگرد ارتحال استاد فقید سید منیرالدین حسینی الهاشمی (تهران: 1390)

1815 بازدید

مولف : جمعی از نویسندگان

گردآورنده کتاب : محسن دنیوی | محمد متقیان

ناشر کتاب : کتاب فردا

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : جمعی از نویسندگان

گردآورنده کتاب : محسن دنیوی | محمد متقیان

ناشر کتاب : کتاب فردا

وزن(گرم) : 425

شابک : 978-600-6375-24-3

نوع جلد : جلد سخت

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1392

شمارگان : 1100

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 225

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 9 شهریور 1391

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 6 آبان 1394

کد : 11336

100,000 ریال 90,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
همایش «تحول در علوم انسانی بزرگ داشت دهمین سال گرد ارتحال استاد سید منیر الدین حسینی الهاشمی» که به همت «فرهنگستان علوم اسلامی» قم و همکاری «دانشگاه تهران» در تاریخ 21 اردیبهشت 1390 در تالار «علامه امینی» دانشگاه تهران برگزار شد، لبیکی به فرمایش رهبر معظم انقلاب و گامی در پیش برد نهضت تولید علم بود.
درک عمیق بسیاری از اساتید علوم انسانی از اهمیت این علوم در فرهنگ سازی، آن ها را بر آن داشت تا به رغم اختلاف دیدگاه هایی که در خصوص مسایل علوم انسانی داشتند، در سطوح و مراحل مختلف همایش کمال همکاری را با برگزارکنندگان داشته باشند.
حاصل کار این همایش عظیم در یک مجموعه سه جلدی فراهم شده است.کتاب حاضر جلد سوم این مجموعه می باشد که شامل مجموعه دیدار ها و مصاحبه های قبل از همایش با اساتید مختلف علوم انسانی کشور می باشد.در این مجموعه سخنان اساتیدی چون آیت الله مصباح یزدی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله حائری شیرازی،استاد میر باقری، حمید پارسانیا، مهدی هادوی تهرانی، ابراهیم فیاض، حسین کچوئیان، خسرو باقری، موسی نجفی و .... بیان شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر