فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب انقلاب: فصل بیدارینوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 419
وزن(گرم): 629
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 7 خرداد 1392
تاریخ ویرایش: شنبه 18 خرداد 1392
کد : 13004
تعداد بازدید: 475
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

130000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب با زیرعنوان «فصل بیداری» به بازخوانی اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می پردازد. بخشی از این اندیشه ها در مجموعه کتاب صحیفه نور مکتوب شده و مولف کوشیده است پس از تلخیص سخنان امام خمینی (ره) با اضافه کردن شرح هایی مخاطب را به تامل در بیانات بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ترغیب کند.
زائری در مقدمه کتاب خود نوشته است: «سخنان دلنشین و گهربار امام راحل خلاصه و چکیده معارف اسلامی و الهی به زبان روز است و «صحیفه نور» جاودان و خواندنی و تازه خواهد ماند؛ مجموعه ای که چکیده و روح معارف اسلامی و الهی را در قالب زمان معاصر برای همگان عرضه می کند و این کتاب کوچک، پنجره ای به آن آسمان بزرگ و گسترده خواهد بود تا «صحیفه نور» را به تناسب استفاده و نیاز عموم مخاطبان از آغاز و به تدریج به بازخوانی بنشینیم و بهانه ای باشد تا مشتاقان و تشنگان آن سخن گوارا را پیاله ای بنوشاند.»


مولف
محمدرضا زائری
محمد رضا زائری تولد : کرمان- خرداد 1349 تحصیلات دانشگاهی : کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی ، مدرسه عالی شهید مطهری 1373 کارشناسی ارشد فلسفه و حکمت اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی عنوان پایان نامه : رویکردهای فلسفی علامه طباطبایی در تفسیر المیزان 1385 کارشناسی ارشد روابط اسلام و مسیحیت ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان پایان نامه : تصویر اسلام در آثار ادبای مسیحی معاصر لبنان ( مطالعه موردی ) 1388 آغاز دکتری در علوم ادیان ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان رساله : تلویزیونهای ماهواره ای دینی اسلامی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!