فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دانستنیهای انقلاب اسلامی برای جوانان 107: بچه خانی آباد (زندگی و زمانه مرحوم جهان پهلوان غلامرضا تختی)نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 194
وزن(گرم): 201
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 21 خرداد 1392
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 26 فروردین 1395
کد : 13235
تعداد بازدید: 524
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

29000 ریال
معرفی کتاب
زاده ی محله خانی آباد تهران بود، با مردم بود و برای مردم.
فرزند مادران و پدرانی بود که در رنج فقدان فرزند بر سیمای او بوسه ی محبت نثار می کردند و رفیق و برادر آنانی که با دیدنِ سیمای او کمبود عزیزشان را فراموش می کردند و... نان شب بود برای فقرا.
از سیاست، چون ورزشْ پاکی، صداقت، راستی و درستی را مطالبه می کرد؛ تختی دروازه های سیاست را بر ورزش گشود و دروازه های ورزش را بر مردم داری، فتوت، جوانمردی، صداقت و مردانگی.
خیلی ها نمی فهمیدند که تختی چه کرده است با دل های مردم که این چنین دوستش دارند. نمی دانستند که چرا وقتی به جایی می رود، مردم پشت درها منتظرش می شوند تا او را ببینند؛ وقتی با ماشین سر چهارراه می ایستد، افسر راهنمایی چراغ را به خاطر او عوض می کند؛ حتی وقتی شکست می خورد، مردم باز قلم دوشش می کنند و در خیابان های شهر می گردانندش و روی تابلوها می نویسند: «برای آنکه تختی نگرید، همه بخندیم» ... هنوز هم خیلی ها نمی دانند.
هرکه بود، هرچه افتخار آفرید و هرگونه که مُرد، در قلب های مردم ماندگار ماند.
این کتاب به بررسی زندگی این بزرگ مرد می پردازد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!