فراخوانی فراخوانی ...

پرسمان قرآنی کودک

مولف : غلامرضا حیدری ابهری

زیر نظر : پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی | مرکز فرهنگ و معارف قرآن

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 167

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
120,000 108,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پاسخ گویی به پرسشهای قرآنی کار بسیار دقیق و ظریفی است خصوصا اگر پرسش کننده کودک یا نوجوان باشد. چرا که عمق معارف قرآن و محدودیت در انتخاب واژه ها و مثالها ، لزوم مختصر گویی و حساسیت های تربیتی ، همگی در شیوه پاسخ دادن به پرسشها دخالت دارند.
این کتاب بر آن است تا پاسخ یک سری از مهمترین پرسشهای قرآنی کودکان و نوجوانان را با ادبیاتی قابل فهم برای آنان، ارائه نماید تا از یک سو پاسخی باشد به پرسشهای آنان و از سوی دیگر الگویی باشد برای مربیان و معلمان در نحوه پاسخگویی به پرسشهای قرآنی .

گزیده کتاب

سئوال: پیامبران ، حرفهای خدا را چگونه دریافت می کردند؟
جواب: پیامبران برای دریافت فرمان خدا راههای بسیاری داشتند : گاهی دستور خدا را در خواب می دیدند مانند خواب حضرت ابراهیم – علیه السلام – که با دیدن آن فهمید که باید فرزندش را قربانی کند. گاهی فرمان خدا را از جبرئیل – که فرشته پیام رسان است – می شنیده اند. گاهی هم صدایی ایجاد می شد و پیامبر را از پیام خدا با خبر می ساخت. همانطر که حضرت موسی از دلِ یک درخت صدایی شنید و از فرمان خدا با خبر گردید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط