فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

من دیگر ما: مهارت های تربیت فرزند در دنیای امروز - جلد دومناشر کتاب : آیین فطرت
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 184
وزن(گرم): 239
تاریخ ثبت: دوشنبه 7 مرداد 1392
تاریخ ویرایش: جمعه 14 آبان 1395
کد : 13776
تعداد بازدید: 2728
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
45000 ریال
معرفی کتاب
مروری بر مشکلات تربیتی فرزندان توسط والدین در عصر کنونی است. در این مجلد نخست به نقش رسانه در تربیت فرزند اشاره شده و بر همین اساس تحلیلی از سبک زندگی امروزی در زمینه تربیت فرزندان و مشکلات موجود در این زمینه ارایه شده است. نویسنده به تأثیر منفی آموزه های غربی در رسانه های جمعی اشاره نموده و تفاوت سبک زندگی در عصر کنونی با دوران قدیم و سبک زندگی در کشورهای اسلامی و کشورهای غربی را یکی از مشکلات تربیت در جهان امروز ارزیابی کرده و پیشنهاداتی برای مدیریت صحیح خانه ارایه نموده است. وی در ادامه به مبانی دینی تربیت فرزند نیز اشاره نموده و توجه به مسأله فطرت و هدف از خلقت انسان را در این زمینه مهم ارزیابی کرده است. بررسی چیستی گزاره های تربیتی مانند گزاره های تصویری و ویژگی های آنها از مباحث پایانی کتاب است.


مولف
محسن عباسی ولدی
ایشان متولد 1355 در تهران می باشد. تحصیلات کلاسیک: دیپلم ریاضی از دبیرستان شهدای کرج تحصیلات حوزوی: سطح ۳؛ کارشناسی ارشد فقه و اصول تألیفات: داستانی و ادبیاتی ۱. بگو یا امام رضا؛ انتشارات ائمه(ع)؛ ۱۳۸۱. ۲. شقایق؛ انتشارات بوستان کتاب(دفتر تبلیغات حوزة علمیة قم)؛ ۱۳۸۲. ۳. گلی گم کرده ام؛ انتشارات بوستان کتاب؛ ۱۳۸۲. ۴. نقطه سر خط؛ انتشارات بوستان کتاب؛ ۱۳۸۳. ۵. ردپایی آشنا؛ نشر شاهد؛ ۱۳۸۵. ۶. دیروز، امروز، فردا؛ انتشارات بوستان کتاب؛ ۱۳۸۵. ۷. بهانه بودن(دل نوشته هایی به رنگ انتظار)؛ انتشارات جامعه …


ناشر کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!