فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

حقیقت حج به ضمیمه ذبح، عامل حیات برترناشر کتاب : لیله القدر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 137
وزن(گرم): 195
تاریخ ثبت: شنبه 13 مهر 1387
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 7 مهر 1394
کد : 1453
تعداد بازدید: 1074
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

15000 ریال
13500 ریال
معرفی کتاب
در مورد حج، هر کس با زاویه دیدی که داشته، سخن ها و مطالبی گفته، چرا که دست خالی برنگشته و هر کس از این دیدار بهره ای نصیبش شده. این سفرنامه ها را ببینید، هر کس با یک دیدی به حج نگاه می کند. یکی به بعد اجتماعی آن نظر دارد و دیگری به معارف حج یا احوال حجاج یا به وضعیت جغرافیایی و شرایط آن جا و یا به نوع رابطه مردم با یکدیگر.
آن چه این کتاب درصدد بیان آن است، گزیده های خلاصه و کوتاهی است که با تامل در روایات و آیات و با تامل انسان در خودش و در مواقف و معارف و مشاعر و تامل در مورد حَجه الاسلام و حقیقت حج و پیوند کلمه حج با اسلام، به دست آمده. این نوشته، مختصری از حج و حقیقت آن به ضمیمه بحث ذبح که از مجموعه ای از نوارها و نوشته های مرحوم استاد، تهیه گردیده و شامل این عناوین می باشد: حَجه الاسلام، اسلام تاریخی، اسلام سلوکی، اسلام اجتماعی، مراحل اسلام در حج، آیات حج، ذبح و شرایط آن، حیات انسانی و مراحل آن و ... .


مولف
علی صفائی حائری
علی صفایی حائری معروف به عین-صاد فرزند شیخ عباس صفایی حائری و نوهٔ شیخ محمدعلی صفایی حائری در سال ۱۳۳۰ در شهر قم دیده به دنیا آمد. تحصیلاتدروس سطح حوزه را در کمتر از ۴ سال به پایان رساند. او «رسائل» را نزد سیدمهدی روحانی و شیخ جعفر سبحانی تحصیل نمود و برای فرا گرفتن «مکاسب» که از کتب فقهی پایان دوره سطح است از آقایان بناروانی و فاضل قفقازی بهره جست و در نهایت با خواندن کتاب «کفایةالاصول» نزد آقایان فاضل، ستوده و میرزا حسین نوری دوره سطح را به اتمام رساند. در خارج فقه و اصول از آقایان شیخ مرتضی …


ناشر کتاب

اخبار کتاب
انتشار جملات قصار رهبر انقلاب درباره حج : کتاب «نوبهار جان و دل» که دربرگیرنده جملات قصار رهبر معظم انقلاب اسلامی است از سوی موسسه پژوهشی انقلاب اسلامی منتشر شد. این کتاب حاوی هفتاد هفتاد و هفت عبارت برگزیده از پیامها و بیانات معظم له در موضوع حج در طول سال‌های 1368 تا 1388 است.


فعالی و «درسنامه اسرار حج» : کتاب «درسنامه اسرار حج» به تلاش حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت و معاونت امور فرهنگی به قلم محمد تقی فعالی منتشر شد.


نگاهی به کتاب «جایگاه حج در اندیشه اسلامی» : کتاب «جایگاه حج در اندیشه اسلامی» به قلم حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی عسکر به بررسی موضوعی احادیث در ارتباط با حج پرداخته است. به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)، کتاب «جایگاه حج در اندیشه اسلامی» به قلم حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی عسکر، به بررسی موضوعی احادیث در ارتباط با حج پرداخته است و حج، را به عنوان یکی از مهم‌ترین و شکوهمندترین عبادت‌هاى اسلامى مورد بررسی قرار داده است، چنانچه پیامبر گرامى خدا(ص) حج را پایه و رکن دین دانسته، قرآن تارک آن را کافر شمرده، و ابراهیم خلیل(ع) از خداوند خواستار …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!