فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بیداری اسلامی در تونس و راشد الغنوشیناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 240
وزن(گرم): 202
تاریخ ثبت: شنبه 17 اسفند 1392
تاریخ ویرایش: دوشنبه 17 فروردین 1394
کد : 15969
تعداد بازدید: 262
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

75000 ریال
67500 ریال
گزیده کتاب
این کتاب از هفت بخش تشکیل شده است و در انتهای کتاب نیز فهرستی از اشخاص و اماکن به همراه آلبوم تصاویر قرار دارد. در بخش اول کتاب دو گفت وگو با راشد الغنوشی قرار دارد. مصاحبه اول به سال 1368 مربوط می شود و مصاحبه دوم در سال 1389 با وی انجام شده است. هر دو این مصاحبه ها پیش از این در مطبوعات منتشر شده اند.

بیانیه تاسیس «حرکه الاتجاه الاسلامی» عنوان دومین فصل کتاب است که به مقدمات و شکل گیری این جنبش در تونس اشاره دارد. «رهبری حرکت اسلامی در دادگاه رژیم تونس» عنوان بخش سوم کتاب است و به اتهامات وارد شده به الغنوشی در دوران بورقیبه و دفاعیات وی در آن دادگاه می پردازد. در بخش چهارم کتاب به دفاعیات الغنوشی در دادگاه و غیرقانونی خواندن رژیم بوقیبه اشاره می شود. بخش پنجم کتاب هم دیدگاه های الغنوشی درباره جنبش «حرکه التهضه» مورد بررسی قرار می گیرد. در بخش ششم کتاب هم دیدگاه های الغنوشی درباره راه حل دموکراتیک برای جنبش اسلامی به طور مبسوط مورد بحث قرار گرفته است.

اما بخش هفتم مربوط به پیوست ها می شود و مصاحبه الغنوشی با مجله «مثلث» و نامه هادی خسروشاهی به روزنامه کیهان در آن قرار دارد. نامه خسروشاهی به کیهان در پی انتشار مطلبی در این روزنامه درباره دیدگاه های الغنوشی به دفتر این روزنامه ارسال شد اما مسوولان این روزنامه از انتشار آن سرباز زدند. این نامه که جوابیه به کیهان محسوب می شود برای اولین بار در این کتاب منتشر شده است و به زبانی نرم به انتقاد کیهان از دیدگاه های الغنوشی پاسخ داده است.


مولف
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!