فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

قرآن شناختنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 217
وزن(گرم): 276
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 اسفند 1392
تاریخ ویرایش: دوشنبه 26 اسفند 1392
کد : 16169
تعداد بازدید: 277
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
72000 ریال
گزیده کتاب
مجموعه مباحثی که در فصل های این کتاب بررسی می شود، حائز اهمیت فراوان است؛ زیرا شناختی کلی از قرآن ارائه می دهد که چراغ راه آشنایی عمیق تر نسبت به معارف برونی و درونی قرآن شمرده می گردد و ما را برای فهم و تفسیر قرآن آماده می سازد.
آری! قرآن کتاب هدایت و روشنگر مسیر سعادت و بیانگر تمام آنچه که بشریت به آن نیازمند است، می باشد. قرآن، معجزه جاودان جهانی و سند حقانیت دین اسلام است. قرآن، راه فطرت را به روی انسان گشوده و دین مبتنی بر فطرت را، به طور مشخص، برای او بازگو کرده است. قرآن راهی مطمئن و قابل اعتماد در جهان شناسی و جهان بینی است. قرآن، تنها منبع دست نخورده ای است که اسلام راستین را به ما می نمایاند و در آن هیچ گونه تحریف راه نیافته است. قرآن قانونی کامل و بی نقص را در زندگی بشر بیان می کند.
این کتاب دارای چهار بخش و هربخش شامل چند فصل می باشد:
بخش اول: مبانی صدوری قرآن
بخش دوم: تاریخ قرآن
بخش سوم: اهداف و قلمرو قرآن
بخش چهارم: قرآن، عقل و علم

محصولات مرتبطاخبار کتاب
قرآن ویژه دانش آموزان در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود : قرآن دانش آموزی که پیش از این چند بار رونمایی‌اش به تعویق افتاده در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود. در این مصحف در صفحه مقابل هر صفحه یک موضوع مطابق با موضوعات دانش‌آموزان از آیات قرآن استخراج و توضیحاتی درباره آن داده شده که منابع این توضیحات به صورت پاورقی درج شده است، همچنین این مصحف تا حدودی شبیه قرآن حکیم است با این تفاوت که در قرآن حکیم در هر صفحه چند موضوع بیان شده اما در قرآن دانش آموزی در هر صفحه یک موضوع شرح داده شده است.  این مصحف …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!