فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فاطمه زهرا علیها السلام اینگونه بود: خصایص فاطمیهتحقیق و تنظیم کتاب: صادق حسن زاده
ناشر کتاب : مریم مقدس
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 921
وزن(گرم): 1313
تاریخ ثبت: یکشنبه 4 خرداد 1393
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 7 خرداد 1393
کد : 16545
تعداد بازدید: 201
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

350000 ریال
گزیده کتاب
کتاب ارزنده ی خصائص فاطمیه که شرح حال و بیان ویژگی های منحصر به فرد حضرت زهرا سلام الله علیها می باشد یکی از بهترین و شیوا ترین کتاب ها به شمار می آید که در نوع خود کم نظیر است. این کتاب سرشار از درها و گوهرهای نایاب است و با سبکی دلپذیر و مبتکرانه توسط واعظ توانا و خطیب خوش ذوق، علامه ملا محمد باقر کُجُوری مازندرانی نگارش یافته است.
این کتاب آخرین تالیف مولف بوده است، لذا حاصل عمر پربرکت ایشان به شمار می آید و تا آنجا که در توان داشته مطالب ارزنده و پخته در آن عرضه نموده است ولی صد افسوس که جز عده ای که کسی از این کتاب ارزنده اطلاعی ندارد و این گوهر ناب ناشناخته مانده است.تحقیق و تنظیم کتاب

ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!