فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

شعر و موسیقی در نوحه های طهران قدیمنوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 661
وزن(گرم): 1428
تاریخ ثبت: دوشنبه 12 خرداد 1393
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 21 خرداد 1393
کد : 16630
تعداد بازدید: 241
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

300000 ریال
گزیده کتاب
این کتاب قدیمی ترین نوحه های طهران قدیم را که قسمت زیادی از آنها از بین رفته بود را جمع آوری و تصحیح کرده و دراختیار افرادی که از موسیقی مذهبی استفاده می کنند، قرار داده است.
این کتاب در دو بخش طراحی شده که ظاهرا مجزا هستند اما در تداوم یکدیگر قرار گرفته اند.
در بخش اول این کتاب در 28 صفحه، خاطره ها و مطالب نگاشته شده اند را بیان می کند و در بخش دوم این کتاب بر اساس 7 دستگاه و 5 آوایی ایرانی به برگزیده گرایی اقدام کرده است.در مداحی های امروزه ما خلا شنیداری دیده می شود و بیشتر از خوانندگان پاپ برای مدیحه سرایی و روضه خوانی استفاده می کنند.
امروزه ریتم بر مصرع و ابیاتی که مفهوم قدسی را بیان می کند غالب شده است و مداحان بیشتر در مدیحه سرایی به جاهایی ورود پیدا می کنند که فقط بتوانند اشک مردم را دربیاورند و از شور حسینی دور می شوند.این کتاب باعث شده که موضوع جدیدی در همین موضوعات داشته باشیم چرا که بسیاری از مداحان امروزی برای ریتم نوحه ها و مرثیه سرایی خود به سمت آهنگ های غربی و خارجی روی آورند و مداحی های نسل قدیم از بین رفته اند.
این کتاب می تواند الگوی خوبی برای مرثیه سرایان و روضه خوانان باشد و فصل جدیدی را برای تدریس در دانشکده های موسیقی را نیز فراهم کند.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!