فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

وجداننوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1378
شمارگان: 2500
چاپ جاری: 18
تعداد صفحات: 118
وزن(گرم): 172
تاریخ ثبت: یکشنبه 18 خرداد 1393
کد : 16750
تعداد بازدید: 248
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

4500 ریال
گزیده کتاب
چاپ نخست این کتاب در سال های پیش از پیروزی انقلاب منتشر و با استقبال گسترده ای روبه رو شد.
در بخشی از این داستان بلند می خوانیم:«چشمان بی فروغ پیرمرد بیمار نشان می داد که وی چند قدمی با مرگ فاصله ندارد. سه پسر او،جعفر، قاسم و عماد به دور تخت او گردآمده بودند تا بامردی که برای تربیت آن ها رنج فراوان کشیده بود وداع کنند...»
محمود حکیمی در سال 1323 در تهران متولد شد و پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی ومتوسطه، برای تحصیل دررشته زبان انگلیسی وارد دانشگاه تربیت معلم شد و پس از مدتی تدریس در مدارس، برای ادامه تحصیل دررشته تعلیم و تربیت به انگلستان رفت و پس از دریافت درجه فوق لیسانس و بازگشت به ایران، به تدریس در مراکز تربیت معلم پرداخت. از حکیمی تا کنون بیش از صد عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

محصولات مرتبط
در قلمرو وجدان
در قلمرو وجدان
سال نشر: 1390

وجدان
وجدان
سال نشر: 1392


مولف
محمود حکیمی
حکیمی نویسنده، پژوهشگر ادبی- تاریخی و استاد دانشگاه در 9 شهریور 1323 در محله خراسان تهران در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. نخستین آموزه های دینی را در هیات های مذهبی و در نشست های دینی مسجد لرزاده آموخت و در پنج سالگی به مدرسه ی آمادگی برهان رفت که از سوی شیخ علی اکبر برهان، امام جماعت مسجد لرزاده راه اندازی شده بود. حکیمی پس از یک سال و نیم تحصیل در مدرسه ی برهان به دبستان بندار رازی رفت. مطالعه مجلات دانش آموز در سر کلاس درس به پیشنهاد معلمان که وزارت و آموزش و پرورش آن را منتشر می کرد و تشویق معلمان …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!