فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روزهای آخر آبانناشر کتاب : سوره مهر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1390
شمارگان: 2500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 88
وزن(گرم): 183
تاریخ ثبت: چهارشنبه 29 مرداد 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 11 آبان 1396
کد : 17935
تعداد بازدید: 180
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی کتاب
صفایی درباره این کتاب می گوید: این مجموعه دربرگیرنده سروده های عاشقانه، اجتماعی و مذهبی است که در آن ها سعی داشته ام بیشترین توجه خود را بر ترجمه پذیر بودن و نیز محتوای اشعار متمرکز کنم.
این شاعر در توضیح انتخاب عنوان مجموعه شعرش اظهار داشت: از آن جا که حال و هوایی پاییزی بر اشعار این مجموعه حکم فرما بود چنین عنوانی را برای آن در نظر گرفتم.
وی معتقد است در این اشعار سعی داشته خودش باشد اما به طور کلی الهام گرفتن از غزل سرایان نامی به ویژه غزل سرایان معاصر را امری اجتناب ناپذیر می داند.
این شاعر درباره استقبال از مجموعه غزل های او و به طور کلی شعر کلاسیک اظهار داشت: علاقه به شعر سنتی همواره وجود داشته است. اما شاید امروزه اقبال عمومی بیشتر به سمت شعر نو باشد.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!