فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

حکایت های تلخ و شیرین: 314 خاطره و حکایت از زبان حضرت امام خمینی (ره)


سه جلد در یک مجلد - ویراست دوم

نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1391
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 11
تعداد صفحات: 363
وزن(گرم): 562
تاریخ ثبت: شنبه 15 شهریور 1393
تاریخ ویرایش: یکشنبه 16 شهریور 1393
کد : 18313
تعداد بازدید: 133
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
معرفی کتاب
در مجموعه، سه جلدی حاضر که در یک مجلد به چاپ رسیده، سخنان و خاطرات نقل شده امام خمینی(ره) گردآمده است .این گفته ها که افزون بر 300نکته است درباره وقایع دوران مبارزات حضرت امام(ره) با نظام شاهنشاهی و به منظور آگاهی مردم ایران ایراد شده است .در لابه لای کتاب تصاویری از صحنه های مختلف قبل از انقلاب، دوران انقلاب و جبهه های جنگ تحمیلی به چاپ رسیده است .گفتنی است این مطالب پیش از این در رسانه های جمعی منتشر شده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!