فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

درآمدی بر فلسفه اسلامی


سلسله دروس اندیشه های بنیادین اسلامی

نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1390
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 11
تعداد صفحات: 311
وزن(گرم): 482
تاریخ ثبت: دوشنبه 7 مهر 1393
تاریخ ویرایش: یکشنبه 9 آبان 1395
کد : 18870
تعداد بازدید: 1001
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب از سلسله مباحث اندیشه‏ های بنیادین است که با هدف آشنایی اجمالی با فلسفه اسلامی بر مبنای آرای ابن سینا و ملاصدرا نگارش یافته است. کتاب دارای یک مدخل و پنج بخش است. در مدخل تعریف فلسفه، موضوع روش تحقیق در فلسفه و ارتباط آن با دیگر علوم مطرح شده است. در بخش های اصلی کتاب، مسائل فلسفه اسلامی تحت عناوینی چون مواد ثلاث، علت و معلول، جوهر و عرض، حرکت و خداشناسی بحث شده و در پایان هر بحث، تعدادی پرسش متناسب با مطالب طرح شده است. نویسنده در بیان مباحث، افزون بر ذکر مثال های ملموس و آشنا، از نمودارها و تصاویر مناسب استفاده کرده و نوآوری هایی در طبقه ‏بندی موضوعات دارد.


مولف
عبدالرسول عبودیت
عبدالرسول عبودیت در سال 1333 در شهر اصفهان به دنیا آمد، او پس از گذراندن تحصیلات ابتدائى و متوسطه در اصفهان سال 1352 در دانشگاه صنعتى شریف پذیرفته شد، در سال 1358 فارغ التحصیل گردید، آنگاه سالهاى 58 و 59 را در اصفهان به خواندن ادبیات و فقه و اصول گذراند درسال 1359 وارد حوزه علمیه قم شد و به ادامه تحصیل در فقه و اصول مشغول شد، در کنار دروس فقه واصول به یاد گیرى فلسفه در موسسه در راه حق همت گماشت و پس از چند سال شرکت در دروس خارج آیات عظام بهجت، تبریزى، منتظرى و مدت کمى آقاى وحید و آقاى فاضل لنکرانى به طور …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!