فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

به من بگو خدا کیست؟ 2: خدا هرگز نمی میردناشر کتاب : جمال
نوع جلد: جلد نرم
قطع: خشتی
سال نشر: 1392
شمارگان: 5000
چاپ جاری: 7
تعداد صفحات: 12
وزن(گرم): 91
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 17 مهر 1393
تاریخ ویرایش: شنبه 19 مهر 1393
کد : 19147
تعداد بازدید: 107
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

25000 ریال
22500 ریال
معرفی کتاب
ایمان به خدا، مهم ترین پیام پیامبران و اصلی ترین ویژگی ادیان آسمانی و اثر گذارترین عقیده در روح و روان آدمی و رفتار و کردار اوست. انسان مؤمن به خدا، همواره خود را در برابر آن موجود برتر، مسؤول و متعهد می بیند و برای به دست آوردن خشنودی خدا و دوری از خشم او، تک تک رفتارهای خود را زیر نظر می گیرد. تربیت صحیح دینی، تنها در سایه ی تقویت این اعتقاد و تثبیت این ایمان انسان ساز میسر می گردد. انسان دور از خدا، هرگز به سر منزل مقصود نخواهد رسید و قلبی که با یاد خدا آرامش نیابد طعم آسایش حقیقی را نخواهد چشید. ارزش های اخلاقی و رفتارهای شایسته تنها در سرزمین وجود مؤمن دلبسته به خدا جوانه خواهد زد و به بار خواهد نشست. کسی که خدا را در همه حال حاضر و ناظر ببیند، با گناه خود را آلوده نمی سازد. کسی که خـدا را روزی دهنـده ی خـود می بینـد، اسیر غــم ها و دلتنگـی ها نمـی گردد ودست نیاز پیـش این و آن دراز نمـی کند. انسـان مؤمن به رحمـت پروردگار هرگز در دام ناامیـدی نمی افتد و اگر همه ی درها نیز به روی او بسته شود احساس یاس و ترس نمی کند. بنده ی دلبسته به پاداش های الهی و کرم خداوند بزرگ از کمک به بندگان او دریغ نمی ورزد و موحدی که عزت را تنها از آن خدا می داند وبس، برای رسیدن به عزت، تن به ذلت نمی دهد و برای جلب توجه دیگران، بر سر راه دیگران دام نمی گستـراند. آن که همـه ی داشته هایش را از خـدا می داند، زبان به دروغ نمی آلاید، دست به سوی حرام نمی برد و چشم خدا داده را در راه نافرمانی خدا به کار نمی گیرد. مسلمانی که توحید و یکتاپرستی دلش را روشن کرده باشد، در ظلمت خود کم بینی و خودبزرگ بینی و ترس از خلق و ستم بر مردم و سرکشی و سرافکندگی فرو نمی غلتد. ایمان به خدا مانند درخت تن آوری است که اگر در سرزمین وجود کسی ریشه کرد میوه ی نیکوکاری و شادابی و امیدواری را به بار می آورد و آدمی را از خاک به افلاک می رساند. مجموعه ی «به من بگو خدا کیست؟»، اثری است که از یک سو، با ارائه ی یک دوره خداشناسی متناسب با کودک به تقویت بنیان تربیت دینی می پردازد و از سوی دیگر، بر دریافت های توحیدی و فطری کودکان که هنوز با شبهه ها و اندیشه های ناپاک آلوده نگشته تأکید می کند. ضمن آنکه این مجموعه به بخشی از مهم ترین پرسش های کودکان درباره ی خدا و صفات او پاسخ می دهد. روشن است که این مجموعه برای پاسخگویی به همه ی پرسش های کودکان کافی نیست، در این زمینه می توانید از کتاب خداشناسی قرآنی کودکان به قلم نویسنده ی مجموعه حاضر بهره ببرید.

محصولات مرتبط
به من بگو خدا کیست؟ 10: خدا در همه جا هست
به من بگو خدا کیست؟ 10: خدا در همه جا هست
سال نشر: 1392
30000 ریال

به من بگو خدا کیست؟ 9: خدای من تویی تو
به من بگو خدا کیست؟ 9: خدای من تویی تو
سال نشر: 1392
25000 ریال

به من بگو خدا کیست؟ 8: خدا رنگ ندارد
به من بگو خدا کیست؟ 8: خدا رنگ ندارد
سال نشر: 1392
25000 ریال

به من بگو خدا کیست؟ 7: جهان یک خدا دارد
به من بگو خدا کیست؟ 7: جهان یک خدا دارد
سال نشر: 1392
25000 ریال

به من بگو خدا کیست؟ 6: خدا بسیار داناست
به من بگو خدا کیست؟ 6: خدا بسیار داناست
سال نشر: 1392
25000 ریال

به من بگو خدا کیست؟ 5: از خدا تشکر کن
به من بگو خدا کیست؟ 5: از خدا تشکر کن
سال نشر: 1392
30000 ریالناشر کتاب

اخبار کتاب
انتشار چهار اثر دینی برای کودکان انگلیسی زبان : نویسنده دینی کتاب های کودکان گفت: کتاب «پیامبر و قصه هایش» با ارائه ۷۰ روایت از مراحل مختلف زندگی پیامبر(ص)؛ اثری متنوع و جدید در معرفی شخصیت حضرت رسول(ص) است که در میان اهل تسنن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!