بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

شرح برهان شفا (1و2) (مشکات)

دو جلد در یک مجلد

ناشر انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

نویسنده محمدتقی مصباح یزدی

تحقیق و تنظیم کتاب محسن غرویان

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 616

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1946310003022
78,000 70,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شرح «برهان شفا» مجموعه درس های حضرت استاد آیت الله مصباح ـ دام ظله ـ طی سال های 1363 تا 1365 است که در مؤسسه در راه حق برای طلاب ارائه شده است.
کتاب "برهان" بخش پنجم از منطق شیخ الرئیس ابن سینا و جزء چهارم از منطق ارسطو و مهمترین جزء علم منطق به شمار می رود، چرا که اگر عقل بشر بر پله های برهان صعود نماید و در مناهج برهانی سیر کند، رفیع ترین درجات معرفت و بالاترین نوع دانش یعنی علم یقینی و دائمی را احراز خواهد کرد.
دراین کتاب ابتدا عباراتی از متن کتاب برهان شفا که جامع ترین و عمیق ترین کتاب منطقی اسلام است به همراه ترجمه روان آن آورده شده و سپس توضیحات و بررسی های استاد مصباح به همراه افزوده های نگارنده آن آمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

مهدی مظاهری

من چطور میتونم این کتاب رو بدست بیارم ، تا الان هرچه درخواست دادم کسی جوابگو نبوده ، اگر نشه کتبی که در دسترس نیست رو در این سایت بدست آورد پس رسالت این سایت چه ارزشی داره ؟

26 شهریور 1398

سلام کتاب هایی که امکان ثبت سفارش ندارند در اکثر موارد چاپ تمام هستند و از طرف ناشر اقدام به تجدید چاپ نشده است. همچنین امکان تهیه این کتاب ها در بازار کتاب کم هستند. به همین دلیل در سایت ما امکان ثبت سفارش ندارند

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما