loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گفتمان خانواده: بیانیه تحلیلی دفتر مطالعات و تحقیقات زنان به مناسبت روز زن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 19504 10003022
1,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کلام حکیمانه رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت گفتمان سازی در موضوع زن و خانواده، می تواند سرآغاز فصل جدیدی در مدیریت راهبردی کشور باشد.
از نگاه ما، ظرفیت ویژه خانواده به عنوان بستر رشد نیکی ها و شایستگی های انسانی، و جایگاه ویژه آن در مناسبات اجتماعی و تمدنی، می تواند خانواده را به عنوان یک گفتمان، موضوع توجه قرار دهد. مفهوم محوری گفتمان خانواده که شبکه معنایی خانواده پیرامون آن شکل می گیرد، «ظرفیت ویژه خانواده در تکامل فردی و اجتماعی» است.

خانواده گرایی در نگاه ما، بهترین بستر برای شکل گیری شخصیت متعادل و مستقل است؛ شخصیتی که در کنار استقلال روحی، همدلی و هم فکری و هم یاری با اعضای خانواده را از مسئولیت های خویش می داند. خانواده گرایی - اگر در نظام معنایی اسلامی، فهمیده و پیاده شود - می تواند بهترین ظرفیت برای تحقق ولایت الهی باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما