فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

جهانی شدن و تنوع یا وحدت فرهنگی: جامعه جهانی مهدوینوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 224
وزن(گرم): 289
تاریخ ثبت: یکشنبه 18 آبان 1393
تاریخ ویرایش: دوشنبه 19 آبان 1393
کد : 19660
تعداد بازدید: 134
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

25000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر پژوهشی است در قلمرو جامعه شناسی که هدف اصلی نویسنده ترسیم فرهنگ در عرصه حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) است. فرهنگ جهانی درعصر جهانی شدن، از مفاهیمی است که توجه بسیاری از اندیشوران را به خود جلب کرده است. در این نوشتار، نویسنده در صدد آن است که با رویکرد اسلامی و با توجه به روایات عصر ظهور، فرهنگ جهانی را ترسیم کند؛ لذا ابتدا به توضیح مفاهیم پرداخته و سپس به توضیح مطالبی مانند ویژگی های جهانی شدن مهدوی و جهانی شدن و تکثر فرهنگی در جامعه مهدوی اشاره خواهد شد.

محصولات مرتبط
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!