بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سکوت علی علیه السلام فریاد عصمت

ناشر انتشارات حضرت عباس علیه السلام

نویسنده محمدعباس عطائی اصفهانی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1975210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر پژوهشی تاریخی در مورد علت سکوت کردن امام علی (ع) و فریاد کردن فاطمه زهرا (س) در مورد وقایع پس از رحلت پیامبر اسلام (ص) است. در این اثر ابتدا برخی از پیشگویی های رسول خدا (ص) در مورد حوادث پس از وفات خویش به ویژه ظلم به اهل بیت خود بیان شده و سپس اسنادمربوط به هجوم به خانه امام علی (ع) و آزار و اذیت فاطمه زهرا (س) بیان گردیده است. آنگاه نویسنده ضمن بیان گوشه هایی از وقایع تلخ پس از رحلت پیامبر اسلام (ص) به ویژه جریان اخذ بیعت اجباری از امیرالمومنین علی (ع) و کتک خوردن فاطمه زهرا (س)، تحلیلی از عدم اقدام عملی علی بن ابی طالب در قبال مخالفان خویش و اصبان خلافت ارایه نموده و تعهد داشتن آن امام نسبت به وصایای پیامبر اکرم (ص) مبنی بر سکوت در قبال این ظلم آشکار ارایه نموده است. وی همچنین به ابعادی از فضایل امام علی (ع) و حقانیت خلافت بلافصل ایشان اشاره کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط