فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دو مذهب به انضمام کلیسا و استعمارناشر کتاب : کلبه شروق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 120
وزن(گرم): 174
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 13 آذر 1393
تاریخ ویرایش: یکشنبه 16 آذر 1393
کد : 20580
تعداد بازدید: 114
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

30000 ریال
معرفی کتاب
ررسی ماهیت و بازشناسی ویژگی های مسیحیت و اسلام، به عنوان دو مذهب با گرایش هایی کاملا متفاوت است. نویسنده که مسیحیت را عامل ارتجاع و امپریالیسم می داند، به بررسی دوران حاکمیت کلیسا و سردمداران مسیحیت پرداخته و آن را مذهبی در خدمت امپریالیسم به شمار آورده است. وی در ادامه به بازشناسی مختصر مکتب اسلام پرداخته و آن را در نقطه مقابل مسیحیت و مذهبی به سود ملت ها و توده ها خوانده است. نویسنده در این راستا، تهدیدهای اسلام برای امپریالیسم را متذکر شده و از تلاش قدرت های بزرگ برای به انحراف کشاندن این دین، سخن به میان آورده است. وی در ادامه، مذاهب ساختگی در این دین، مانند: وهابیت، قادیانی گری، اسماعیلی گری و بهایی گری را، بخشی از توطئه های این قدرت ها برای مقابله با اسلام دانسته و ضمن اشاره به چرایی پافشاری برخی بر جدایی دین از سیاست، تاریخ مبارزات تشیع را به اجمال مورد بررسی قرار داده است. در پایان کتاب نیز، بحث کوتاهی تحت عنوان «کلیسا و استعمار» گنجانده شده که توسط نگارنده در سال 1347 در شهر آخن آلمان غربی نوشته شده و در شماره 4 نشریه «اسلام، مکتب مبارز»، چاپ شده است.


مولف
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!