فراخوانی فراخوانی ...

دو مذهب به انضمام کلیسا و استعمار

148 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

وزن(گرم) : 174

شابک : 978-964-7255-42-4

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1392

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 120

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 13 آذر 1393

تاریخ ویرایش : یکشنبه 16 آذر 1393

کد : 20580

30,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
ررسی ماهیت و بازشناسی ویژگی های مسیحیت و اسلام، به عنوان دو مذهب با گرایش هایی کاملا متفاوت است. نویسنده که مسیحیت را عامل ارتجاع و امپریالیسم می داند، به بررسی دوران حاکمیت کلیسا و سردمداران مسیحیت پرداخته و آن را مذهبی در خدمت امپریالیسم به شمار آورده است. وی در ادامه به بازشناسی مختصر مکتب اسلام پرداخته و آن را در نقطه مقابل مسیحیت و مذهبی به سود ملت ها و توده ها خوانده است. نویسنده در این راستا، تهدیدهای اسلام برای امپریالیسم را متذکر شده و از تلاش قدرت های بزرگ برای به انحراف کشاندن این دین، سخن به میان آورده است. وی در ادامه، مذاهب ساختگی در این دین، مانند: وهابیت، قادیانی گری، اسماعیلی گری و بهایی گری را، بخشی از توطئه های این قدرت ها برای مقابله با اسلام دانسته و ضمن اشاره به چرایی پافشاری برخی بر جدایی دین از سیاست، تاریخ مبارزات تشیع را به اجمال مورد بررسی قرار داده است. در پایان کتاب نیز، بحث کوتاهی تحت عنوان «کلیسا و استعمار» گنجانده شده که توسط نگارنده در سال 1347 در شهر آخن آلمان غربی نوشته شده و در شماره 4 نشریه «اسلام، مکتب مبارز»، چاپ شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر