فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

باغ سیب - جلد چهارم: رفاقت به سبک حبیب


کتاب های عاشورایی از مجموعه زیر خیمه حسین (ع)

نوع جلد: جلد نرم
قطع: بیاضی
سال نشر: 1391
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 82
وزن(گرم): 76
تاریخ ثبت: دوشنبه 17 آذر 1393
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 5 آبان 1395
کد : 20771
تعداد بازدید: 168
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

معرفی کتاب
پس از انتشار مجموعه 11 جلدی کتاب های زیر خیمه حسین علیه السلام به عنوان ضمیمه ماه نامه فرهنگی-سیاسی «حیات» و استقبال فوق العاده از این مجموعه توسط عموم مخاطبان، به ویژه تشکل های دانشجویی و هیآت مذهبی، کتاب های عاشورایی از این مجموعه، به مناسبت ایام محرم تحت عنوان «باغ سیب» منتشر شد.
این مجموعه 6 جلدی که شامل کتاب های «تا خدمت حسین علیه السلام»، «راه عباس شدن»، «وفا به رنگ کربلا»، «رفاقت به سبک حبیب»، «رقابت به سبک حبیب» و «ولعن الله شمراً» می باشد، با نثری مینی مال و روان و با نگاهی امروزی تر به حادثه عاشورا و قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام پرداخته و درس ها و نکته هایی برای زندگی امروز بازتولید کرده است.کتاب های مرتبط


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!