فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مجموعه آثار سید جمال الدین اسد آبادی - جلد سوم: ضیاء الخافقینتحقیق و تنظیم کتاب: سید هادی خسروشاهی
ناشر کتاب : کلبه شروق
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
زبان کتاب: عربی
سال نشر: 1379
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 263
وزن(گرم): 594
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 18 آذر 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 20 آذر 1393
کد : 20811
تعداد بازدید: 391
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی کتاب
ماهنامه عربی- انگلیسی «ضیاء الخافقین» پس از تبعید ناجوانمردانه سید از ایران در رجب 1309- فوریه 1892، در لندن پایه گذاری شد. این مجله را یک شرکت مطبوعاتی- تجاری انگلیسی به نام کیلبرت در لندن منتشر می کرد که چاپخانه ای مستقل، با امکانات چاپ به زبان های مشرق زمین را داشت.
از این مجله بیش از پنج شماره منتشر نگردید و طبق اظهار نظر تقی زاده و استاد محیط طباطبایی، اصرار دولت ایران باعث شد که دولت انگلیس بر ناشر و چاپخانه فشار بیاورد تا از ادامه نشر آن خودداری کنند.
در این مجله، که بخش انگلیسی آن بعد به طور مستقل چاپ شده، مقالاتی به زبان ترکی و اردو نیز درج می شد.
و با اینکه حضور سید در آن کاملاً روشن است و مقالات بسیاری با امضای صریح مانند : - شیخ جمال الدین الافغانی- جمال الدین، السید، السید الحسینی و یا امضای مستعار : «کهف، قسط» یا «طالب علم» در آن منتشر ساخته است، اما افراد دیگری- اعم از انگلیسی یا از شهروندان دیگر بلاد شرق- در آن مقالاتی دارند و محتوای بعضی از مقالات، از جمله مقاله «الحق المر» که دفاع از سیاست انگلیس است، به خوبی نشان می دهد که نویسنده آن ها، کسانی دیگری بوده اند...
اما همین دفاع ظاهری از سیاست انگلیس هم نتوانست مجله را از تعطیل اجباری، باز دارد و سرانجام، پس از پنج شماره مجله برای همیشه تعطیل گردید.


تحقیق و تنظیم کتاب
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …


ناشر کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!