فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سیمای امامت: شرحی بر زندگی حضرت آیت الله سید عزیزالله امامت کاشانیناشر کتاب : مرسل
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1384
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 158
وزن(گرم): 215
تاریخ ثبت: چهارشنبه 24 دی 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 25 دی 1393
کد : 21987
تعداد بازدید: 1374
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

15000 ریال
معرفی کتاب
این مجموعه ی مصور در بخش نخست شامل معرفی و شرح احوال تنی چند از علمای کاشان است. در بخش دوم نیز گوشه هایی از زندگی مرحوم آیت الله سید فخرالدین امامت - یکی از علمای کاشان - با نگاهی بر شجره نامه ی وی، گزیده ی اشعار، معرفی تالیفات، ذکر کرامات، فرزندان و استادان آن مرحوم، بازنمایانده شده است. بخش سوم مشتمل است بر معرفی آیت الله عزیزالله امامت - فرزند سوم سید فخرالدین - و شرح زندگی ایشان اعم از ولادت، دوران تحصیل، معرفی استادان و تالیفات ایشان. در بخش پایانی نیز به ارتباط ایشان با امام خمینی (ره) و فعالیت های سیاسی نیز خدمات فرهنگی و اجتماعی وی اشاره شده است.
این کتاب شامل سر فصل های زیر است:
فصل اول : سفیران نور - فصل دوم : از تبار نور - فصل سوم : در جستجوی نور - فصل چهارم : در امتداد نور - فصل پنجم : اسناد و تصاویرناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!