فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

چند تابلو برای نصب؛ تصاویری از زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهانوع جلد: جلد نرم
قطع: بیاضی
سال نشر: 1389
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 36
وزن(گرم): 54
تاریخ ثبت: یکشنبه 28 دی 1393
تاریخ ویرایش: دوشنبه 29 دی 1393
کد : 22162
تعداد بازدید: 186
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

20000 ریال
معرفی کتاب
تاکنون نام بسیاری از شخصیت ها به عنوان الگو به جامعه معرفی شده است؛ اما جایگاه هیچ کدام به ممتازی جایگاه انبیای الهی و پیشوایان پاک خاندان نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، نبوده است. این سلاله مطهر، با داشتن مدال افتخار پاکی و طهارت از سوی پروردگار، بهترین الگوی بشریت بوده و خواهند بود. از جمله این پاکان، دخت پیامبر بزرگ اسلام است که زندگی زاهدانه و عارفانه اش بزرگ ترین درس زندگی برای مسلمانان است.
کتاب حاضر، در ده بخش تنظیم شده و هر بخش تحت عنوان یک «تابلو»، به معرفی گوشه ای از شخصیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها می پردازد. عناوین بخش های کتاب عبارتند از:
«تابلوی نخست: احترام به پدر و مادر»، «تابلوی دوم: احترام به شوهر»، «تابلوی سوم: زهد و ساده زیستی»، «تابلوی چهارم: تقسیم کار»، «تابلوی پنجم: تربیت فرزند»، «تابلوی ششم: نداشتن توقع در زندگی»، «تابلوی هفتم: حجاب و پوشش»، «تابلوی هشتم: تقویت روحیه، در فشار های زندگی»، «تابلوی نهم: پرهیز از اختلاط» و «تابلوی دهم: دعا برای همه».


مولف
محمدجواد مروجی طبسی
حجةالاسلام والمسلمین محمد جواد طبسى در سال 1331 در پایگاه علم و اجتهاد چشم به جهان گشود. تحصیلات حوزوى خود را از 1349 در حوزه علمیه قم آغاز نمود. سطوع عالى را نزد اساتید بزرگوار ستوده، دوزدوزانى، پایانى و محمودى اشتهاردى گذراند. درس‏هاى خارج فقه و اصول را نیز نزد حضرات آیات میرزا جواد تبریزى، فاضل لنکرانى، وحید خراسانى، سید ابوالقاسم کوکبى، مکارم شیرازى و سبحانى فرا گرفت.در کنار تحصیل و تدریس، آثار ارزش‏مندى را به زبان فارسى و عربى نگاشته‏اند. مؤسسه بوستان کتاب تاکنون این آثار را از ایشان چاپ …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!