فراخوانی فراخوانی ...

اقتصاد سیاست فرهنگی

251 بازدید

مولف : دیوید تراسبی

مترجم : سوسن علائی

ناشر کتاب : سوره مهر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : دیوید تراسبی

مترجم : سوسن علائی

ناشر کتاب : سوره مهر

وزن(گرم) : 512

شابک : ‭978-600-175-787-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1393

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 448

تاریخ ثبت اطلاعات : جمعه 4 اردیبهشت 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 19 خرداد 1394

کد : 25393

190,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
در مقدمه کتاب آمده است: هدف این کتاب پر کردن خلاء موجود در ادبیات سیاست فرهنگی از طریق تجزیه و تحلیل فرایند سیاست گذاری فرهنگی از منظر کلان اقتصادی است.

همچنین سوسن علایی، مترجم، در پیشگفتار این اثر چنین نوشته است: تراسبی بر این باور است که اقتصاد در هر دو سطح خُرد و کلان می تواند مطالب زیادی برای درک نحوه پرداختن به هنر و فرهنگ برای استفاده در تدوین و اجرای سیاست دولت ها ارائه کند. از نظر وی تهیه و اِعمال سیاست فرهنگی در شرایط فعلی که دامنۀ این سیاست از تمرکز بر هنرهای خلّاق فرا تر رفته و صنایع فرهنگی و خلّاق جدیدی همچون صنایع فرهنگی و طبقه خلّاق و شهرهای فرهنگی را نیز در بر گرفته است، نیازمند درک بهتری از رابطۀ متقابل و پیچیدۀ میان اقتصاد و فرهنگ است.

در فهرست کتاب عناوینی چون: معرفی کالا ها و خدمات فرهنگی، ارزش گذاری فرهنگی، فرایند سیاست گذاری فرهنگی، سیاست هنری، صنایع فرهنگی، میراث فرهنگی، نقش فرهنگ در توسعة شهری و منطقه ای، گردشگری، نقش فرهنگ در توسعة اقتصادی و اقتصاد بین الملل، تنوع فرهنگی، آموزش هنر، مالکیت معنوی و آمار فرهنگی پرداخته است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر