فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

شبلی و آتشناشر کتاب : سوره مهر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 2500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 104
وزن(گرم): 150
تاریخ ثبت: شنبه 5 اردیبهشت 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 13 اردیبهشت 1394
کد : 25459
تعداد بازدید: 228
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

65000 ریال
معرفی کتاب
اهل شعر که باشید بدون شک نام علیرضا قزوه را به کرات شنیده اید. شاعر متعهدی که در حوزه شعر هرگز تن به وادی مُد روز نداده است و همیشه شعرش در خدمت آرمان های اصیل اسلام و انقلاب بوده است. «شبلی و آتش» هم یکی از آثار شاعر است که دومین مجموعه شعر مستقلش به شمار می رود. بن مایه این اشعار انگار همان سیر و سلوکی است که مخاطب در تمام این سال ها از شاعری چون قزوه سراغ داشته است. قزوه برای این که توانایی اش را در نحله های گوناگون سرایش شعر نشان داده باشد در این کتاب در کنار غزل، دوبیتی و دوبیتی سپید هم آورده است.

قزوه از آن دست شاعرانی است که برای شناختنش حتماً لازم نیست خودش را ببینید؛ چون شعرش از دیدارش گویاتر است. یعنی اگر فردی پیش از آشنایی نزدیک با قزوه، شعر او را خوانده باشد، به شناخت کافی و خوبی از او رسیده است. به بیان دیگر، شعر قزوه، از اسم او جلو زده است. شعرهای این کتاب مضامین مختلفی را در بر می گیرند؛ مانند عشق، دلتنگی، یاد و خاطره شهدا، جنگ و سوژه هایی از این دست. اما همگی این مضامین، شکلی شاعرانه پیدا کرده اند و دچار روزمرگی و سیاست زدگی نیستند. وقتی مثلاً شعر «نان و عشق و گُل» را می خوانید تازه متوجه می شوید که شعر قزوه، شعر هیاهو نیست.


مولف
علیرضا قزوه
علیرضا قزوه، در سال ۱۳۴۲ در گرمسار دیده به جهان گشود. وی مولف حدود سی اثر منتشر شده در حوزه های شعر، تحقیق، پژوهش و سفرنامه، و از نام های شناخته شده شعر انقلاب اسلامی است. نام قزوه در کنار نام شاعرانی چون سلمان هراتی، سید حسن حسینی، قیصر امین پور و ...همواره حضوری پررنگ در شعر اجتماعی، آیینی و شعر دفاع مقدس داشته است. علیرضا قزوه مسئولیت های فرهنگی زیادی داشته. از جمله، وی وابسته فرهنگی ایران در تاجیکستان، رییس شورای شعر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر نخستین جشنواره بین المللی شعر فجر و مدیر …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!