loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کوتاه ترین راه در نوازندگی پیانو

ناشر سوره مهر

نویسنده والتر گزه کین | کارل لایمر

مترجم محسن الهامیان

ویراستار طاهره ایرانی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 240

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

منبعی علمی و آموزشی برای کلیه نوازندگان پیانو بر اساس متد کارل لایمر

کتاب «کوتاه ترین راه در نوازندگی پیانو»، کتابی ارزشمند و کاربردی برای سطوح مختلف نوازندگان از مبتدی تا حرفه ای و حتی مدرسان پیانو است که مباحث مطروحه در آن در مجموع مشتمل بر دو قسمت می شود. بخش اول، شامل انتقال آموخته های روشمند «وال تر گزه کین» از استاد خود «کارل لایمر» است که مبتنی بر روش (self-control) نظارت به خود می باشد و مؤلف در این فصل، با حذف کلیه زواید و نکات حاشیه ای و غیرضروری، تمامی حواس هنرجو را بر روی حرکات خودش و نت های نواخته شده متمرکز می کند تا از این طریق احساس او را برای درک زیبایی و ظرافت نوانس ها تربیت کند.

در بخش بعدی اثر، نویسنده، با بررسی قطعاتی از باخ و بتهوون، نت به نت و میزان به میزان، همراه با نوازنده پیش می رود و روش اجرای صحیح و اصولی جملات هر قطعه را به هنرجویان پیانو آموزش می دهد که این رساله در پی موفقیت قسمت اول کتاب و به عنوان نسخه مکمل آن، توسط «کارل لایمر» نوشته شده است. نویسنده در این رساله، به بحث پیرامون اجرا در کنسرت و توضیح دقیق نکات لازم برای اجرایی بی نقص می پردازد.
این کتاب در مجموع هم از نظر مباحث تئوریک موسیقی و هم از لحاظ تمرین های عملی آن از جامع ترین منابع مکتوبی است که می تواند مورد بهره برداری کلیه هنرجویان پیانو قرار بگیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما