فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دوره تاریخ غرب باستان - جلد دوم: فراز و فرود یونان کلاسیک


از مجموعه کتب صدایی دیگر 2

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 144
وزن(گرم): 201
تاریخ ثبت: یکشنبه 3 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 3 خرداد 1394
کد : 26658
تعداد بازدید: 278
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

60000 ریال
54000 ریال
معرفی کتاب
همه آثاری که به زبان فارسی درباره غرب باستان منتشر شده یا ترجمه هستند و یا از منظر مشهورات مدرنیستی به غرب نگاه کرده است. در این دوره چهارجلدی برای اولین بار از منظر آرمان های انقلاب اسلامی و تفکر دینی به موضوع پرداخته شده است، اولا روایتی از غرب باستان است و ثانیا با همان منظری که گفته شد مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

این دوره به 4 جلد محدود نمی شود. انتشار کتاب «تولد غرب مدرن» آغاز مجموعه چند جلدی دیگری است که قرار است همان روایت و تحلیلی که در موضوع غرب باستان انجام شد را این بار درباره غرب مدرن ادامه دهد.

نویسنده معتقد است که ما در محورهای مختلفی مورد تهاجم فرهنگی قرار گرفته ایم که یک محور مهم و تاثیرگذار آن محور اندیشه های نظری و تئوریک است که متاسفانه توجه جدی هم به آن نشده است. این کتاب ها با این انگیزه نوشته شده تا پاسخی به این تهاجم پیوسته باشد.

این 6 جلد کتاب شامل یک دوره 4 جلدی «تاریخ غرب باستان» و یک دوره 2 جلدی «مطالعات غرب شناسی بنیادین» است.

عناوین دوره «تاریخ غرب باستان» به این شرح است:
جلد اول: یونان، از روزگاران کهن تا قرن 6 قبل از میلاد
جلد دوم: فراز و فرود یونان کلاسیک
جلد سوم: دوران هلنیسم( یونانی مآبی)
جلد چهارم: روم باستان

و دوره 2 جلدی «مطالعات غرب شناسی بنیادین» نیز شامل این دو جلد است:
جلد اول: تولد غرب مدرن
جلد دوم: آغاز یک پایان


مولف
شهریار زرشناس
شهریار زرشناس (متولد 1344) از نویسندگان ماهنامة سوره در دوران سردبیری شهید آوینی بوده است. او مدتی نیز ماهنامه ای فکری تحت عنوان "مشرق" را منتشر می کرد. در تاریخ فلسفه و روانشناسی در خارج از کشور تحصیل کرده و تاکنون بیش از بیست اثر مکتوب از او به چاپ رسیده است. همچنین نویسندة کتاب هایی چون "اشاراتی دربارة لیبرالیسم در ایران"، "توسعه"، "جامعة مدنی"، "سرمایه سالاری"، "نیمة پنهان آمریکا"، "مبانی نظری غرب مدرن"، "واژه نامة فرهنگی، سیاسی"، "نگاهی کوتاه به تاریخچة روشنفکری در ایران (دو مجلد)" و "نیهیلیسم" است. …اخبار کتاب
روایت زرشناس از غرب مدرن در آغاز قرن ۲۰ تا مراحل انحطاط آن : «آغاز یک پایان» به قلم شهریار زرشناس، غرب مدرن را از آغاز قرن بیستم تا مراحل انحطاط آن روایت می کند.


نگاهی به جلد پنجم مجموعه «صدایی دیگر» اثر شهریار زرشناس : جلد پنجم مجموعه «صدایی دیگر» با عنوان «تولد غرب مدرن» توسط انتشارات خبرگزاری تسنیم منتشر شده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!