فراخوانی فراخوانی ...

کاش کمی بزرگ تر بودم

498 بازدید

مولف : اکبر صحرایی

نقاش کتاب : بهمن زارعیان

ناشر کتاب : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : اکبر صحرایی

نقاش کتاب : بهمن زارعیان

ناشر کتاب : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

وزن(گرم) : 220

شابک : 978-964-445-840-8

نوع جلد : جلد نرم

قطع : بیاضی (بیاضی)

سال نشر : 1386

شمارگان : 3000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 112

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 7 خرداد 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : پنج‌شنبه 13 دی 1397

کد : 27008

25,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب «کاش کمی بزرگتر بودم»، با هدف شناخت نوجوانان از رشادت های رزمندگان اسلام و اشاعه فرهنگ در هشت سال دفاع مقدس منتشر و سال 1391 نیز از به انگلیسی ترجمه شده است. این کتاب برگزیده دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس در سال 1387، برگزیده چهارمین دوره جایزه کتاب فصل در زمستان 1386 و برگزیده دومین جشنواره کتاب سلام ویژه نشریات خردسال، کودک و نوجوان در حوزه علمیه قم می باشد.

«سهراب» دوازده ساله که پس از شهادت هم کلاسی اش، در آرزوی رفتن به جبهه به سر می برد، پس از آن که به سختی رضایت پدرش را به دست می آورد، راهی جبهه می شود. در آن جا به علت سن کم حاضر به پذیرش او نمی شوند و تنها با پادرمیانی پیرمردی که وظیفه ی آبرسانی دارد، قرار بر آن می شود به مدت یک هفته، همراه او در پشت جبهه بماند. یک هفته ی حضور سهراب در جبهه، با عملیات آزادسازی خرمشهر هم زمان می شود. پیرمرد سقا، بابا رستم، هرجا که می رود، سهراب را با خود همراه کرده و به سختی از وی مراقبت می کند. شبی بابا رستم متوجه می شود فرزندش، امیر، بر اثر اصابت یک خمپاره به سنگرش به شهادت رسیده است. پس از آن، پیرمرد که دلش شکسته به سهراب به چشم پسرش نگاه می کند. پس از حمله ی ایران و بازپس گیری خرمشهر، که سهراب خود شاهد آزادی اش بوده، درست در لحظه ای که پسر نوجوان می اندیشد برای همیشه اهل جبهه و ساکن آن جا شده، پیرمرد به او یادآوری می کند که یک هفته به پایان رسیده و او باید به خانه بازگردد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر