loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بچه های عاشورا: نمایشنامه برای نوجوانان

ناشر سروش

نویسنده منوچهر اکبرلو

ویراستار رضا کریمی

تصویرگر هدی عظیمی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 40

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 27400 10003022
4,500 4,275 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب نمایشنامه "بچه های عاشورا" روایتگر بچه های محله بالا و محله پایین است که با هم دچار اختلاف هستند و هر بار به بهانه ای با هم درگیر می شوند.
یک بار که بچه های بالا و بچه های پایین قصد لشکرکشی داشتند حاج قاسم به آنها پیشنهاد می دهد که به جای این کار یک مراسم تعزینه برپا کنند و بعد از آن هر کاری دلشان می خواهد انجام دهند. بچه ها نیز تصمیم می گیرند که تعزیه را انجام دهند و همین اجرای تعزیه باعث حل و فصل شدن اختلافات آنان نیز می شود.

در این کتاب کودکان طی نمایش ماجرای طنز کودکانه با جذابیت های هنر جدی قدیمی و مردمی تعزیه خوانی نیز آشنا می شوند ضمن آنکه اشعار تعزیه موجود در کتاب همگی از نسخه های معتبر مجالس مختلف، مناسب با موضوع نمایشنامه، انتخاب و در برخی موارد به صورت ساده بیان شده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما