فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فرهنگ وقف: مفاهیم بنیادین فرهنگ اسلامینوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1393
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 326
وزن(گرم): 800
تاریخ ثبت: جمعه 15 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: جمعه 22 خرداد 1394
کد : 27515
تعداد بازدید: 92
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

200000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، از سلسله کتاب های «مفاهیم بنیادین فرهنگ اسلامی» است که از یک سو می تواند کتابی دانشگاهی تلقی شود و از سوی دیگر کتابی برای عموم مردم است، که به این حوزه مهم اسلامی علاقه مند هستند. در این کتاب تلاش شده است که وقف به عنوان یک حوزه مهم علمی از منظر اسلامی و سایر علوم مختلف اجتماعی به ویژه ارتباطی و فرهنگی موردبحث و بررسی قرار گیرد. در فصل اول به مباحث معناشناسی، تحولات گفتمانی و تبیین ارتباطی وقف پرداخته شده است. فصل دوم وقف را به عنوان یک رسانه تمام عیار در نظر گرفته و کارکردهای آن را بررسی کرده است. فصل سوم به جایگاه وقف در فرهنگ اسلامی به ویژه در آیات و روایات مختلف می پردازد. در فصول بعدی به کارکردهای حقوقی، اقتصادی، اجتماعی، ارتباطی، فرهنگی و آموزشی وقف اشاره شده است. همچنین برخی از موقوفات و وقف نامه ها، آسیب شناسی وقف نیز در این کتاب آمده است.


مولف
حسن بشیر
دکتر حسن بشیر (1333)، دانشیار و عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع)، سال 1355 مدرک کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی را از دانشگاه جندی شاپور اخذ کرد، و تحصیلات عالی خود در رشته روابط بین الملل در دانشگاه ناتینگهام ترنت ادامه داد و سال 1379 موفق به اخذ دکتری جامعه شناسی ارتباطات بین المللی از دانشگاه لیستر انگلستان شد. وی علاوه بر زبان انگلیسی بر زبان عربی نیز تسلط کامل دارد و دارای تحصیلات حوزی می­باشد. فعالیت­های مدیریتی و دانشگاهی: - رئیس موسسه مطالعات اسلامی لندن …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!