فراخوانی فراخوانی ...

شوش و جنوب غربی ایران: تاریخ و باستان شناسی (سیر تکامل اجتماعی و فرهنگی از هزاره هفتم قبل از میلاد تا یورش مغول): گزارش گردهمایی بین المللی شوش و سمینار بلو

مترجم : هایده اقبال

زیر نظر : ژان پرو | ژنوییو دلفوس

ویراستار : مهرداد ملک زاده

ناشر کتاب : مرکز نشر دانشگاهی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 324

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
120,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب شامل ترجمه فارسی گزارش های مربوط به دو مجمع بین المللی درباره سیره تکامل اجتماعی و فرهنگی شوش و جنوب غربی ایران از هزاره هفتاد تا یورش مغول است. مرکز نخستین گردهمایی به سال 1354 /1977 در شوش و دومین مجمع در سال 1360/ 1985 در منطقه بلو فرانسه برگزارشد. گفتنی است که گزارشهای مورد بحث در دو شماره نشریه پالئوریان از سلسله انتشارات مرکز ملی پژوهشهای علمی فرانسه به چاپ رسیده است. مباحث مربوط به نخستین گردهمایی به بحث درباره تحقیقات لایه نگاری انجام شده در محوطه باستانی شوش از 1347 به بعد اختصاص دارد این تحقیقات به ویژه ادوار مقدم بر دوره هخامنشی به طور دقیقتر هزاره های چهارم و سوم را شامل می شود.مطالب گردهمایی دوم به بحث درباره تکامل اختصاصی، سیاسی و اجتماعی شوشان از آغاز اسکان جمعیت در آن در هزاره هفتم ق.م تا ترک آن در زمان یورش مغولها در قرن سیزدهم میلادی اختصاص دارد. انتشار این کتاب به زبان فارسی با همکاری انجمن ایران شناسی ایران و فرانسه صورت می گیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط